Oyun platformu Goama, yerli girişim stüdyosu Ludus'un da katıldığı yeni yatırım turunu tamamladı

Casual ve e-spor oyun kategorilerini harmanlayarak kullanıcıların ödüller kazanmasına olanak sağlayan rekabetçi bir casual e-sport oyun platformu olarak hizmet veren Goama'nın yeni yatırım turuna Türk Girişim Stüdyosu Ludus da katıldı.
Oyun platformu Goama, yerli girişim stüdyosu Ludus'un da katıldığı yeni yatırım turunu tamamladı

Singapur merkezli bir oyun platformu olan Goama, yatırım aldığını duyurdu. Casual ve e-spor oyun kategorilerini harmanlayarak kullanıcıların ödüller kazanmasına olanak sağlayan rekabetçi bir casual e-sport oyun platformu olarak hizmet veren Goama'nın yeni yatırım turuna Türk girişim stüdyosu Ludus da katıldı.

Edindiğimiz bilgilere göre Goama, aldığı yatırımı yeni pazarlardaki ortaklık fırsatları ve bu ortaklıkları destekleyecek ekibini genişletmek için kullanacak. Goama'nın ne kadar yatırım aldığı veya şirket değerlemesi gibi finansal detayların paylaşılmadığını da ekleyelim.

2018 yılında Taro Araya ve Wayne Kennedy tarafından kurulan Goama girişiminin temel hedefi ise reklam verenlerin ve mobil uygulama geliştiricilerinin her gün karşılaştıkları büyük zorlukları, mobil uygulamaları etkileşim ve para kazanmayı teşvik eden bir oyun santraline dönüştürerek çözmek.

Sürdürülebilir büyüme elde etme konusundaki uzun vadeli hedeflerinin, sağlıklı bir şirket kültürü ve değerli yatırımcıları tarafından desteklenen ve efektif bir şekilde çalışan bir ekip temeline dayandığını belirten Goama kurucu ortağı ve CEO’su Taro Araya, Ludus Girişim Stüdyosu’nun desteği ile 2021-2022 yıllarında satışlarını artıracak olan Sürdürülebilir Büyüme Stratejisini gerçekleştirmek için ekiplerini hazırladıklarını da paylaştı.

Goama’nın bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Ludus Girişim Stüdyosu Finans Direktörü Seray Çalışkan, sunduğu yenilikçi ve etkili çözüm önerileri sayesinde, Goama’nın, reklam verenler ve mobil uygulama geliştiricilerinin vazgeçilmez bir iş ortağı olmasını beklediklerini de paylaştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.