Getcontact, 7 Haziran’dan itibaren yeniden Türkiye’de kullanıma sunulacak

Globalde 120 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Getcontact, 7 Haziran’dan itibaren Türkiye’deki uygulama marketlerinde de yerini alacak.
Getcontact, 7 Haziran’dan itibaren yeniden Türkiye’de kullanıma sunulacak

Mobil kimlik ve doğrulama servisleri sunan Getcontact’in son yıllarda kullanıcılar tarafından yoğun talep görmesinin de etkisi ile uygulama dünya genelindeki popülaritesini hızla artırarak 120 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Son 3 yıldır uluslararası büyüme hedeflerine odaklanarak, 30’dan fazla ülkenin uygulama marketindeki en çok indirilen ilk 10 uygulama arasına girmeyi başarmış Getcontact, 7 Haziran’dan itibaren Türkiye’deki uygulama marketlerinde de yerini alacak.

Getcontact, geçen sene 500 milyondan fazla spam ve zararlı aramayı engelleyip kullanıcıların günlük hayatlarının bir parçası olarak, dünyanın en hızlı büyüyen mobil hizmetlerinden biri haline geldi. Gün geçtikçe daha popüler hale gelmesi ile Rusya başta olmak üzere Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Asya ve Uzak Doğu ülkelerinde Instagram ve WhatsApp’tan daha fazla indirildi.

Aylık 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı sayısına ulaşan Getcontact, altyapısını geliştirerek yeni özellikler ekledi. Bu özellikler arasında Güven Puanı servisleri ön plana çıkıyor. Yapay zeka teknolojisini kullanarak kullanıcı geri bildirimleri, SPAM aktiviteleri ve onlarca farklı algoritma hesaplanıyor ve sizinle iletişime geçen her kişi için bir Güven Puanı belirleniyor. Güven Puanı, bir telefon numarasının güvenilirliği hakkında diğer kullanıcılara fikir vermesi amacı ile yaratıldı ve Getcontact’ın güvenli iletişim misyonunun en önemli araçlarından biri haline geldi.

Uygulama, Messenger ve sesli arama servisleri ile de kullanıcılarına yeni iletişim kanalları sunmaya başlayacak. Messenger ve VOIP arama, uçtan uca şifreleme teknoloji ile artırılmış gizlilik vadediyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.