Experience Talks: Deneyimi Tasarlarken Kullanılan Teknolojiler

Experience Talks'un üçüncü bölümünde deneyimi tasarlarken kullanılan teknolojilerin neler olduğu derinlemesine konuşulacak.
Experience Talks: Deneyimi Tasarlarken Kullanılan Teknolojiler

Akbank'ın katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz Experience Talks canlı yayın serimizin ilk iki bölümünün geçtiğimiz aylarda gerçekleştiğini sizlere daha önce aktarmıştık. Müşteri deneyiminin nasıl tasarlanması gerektiğini konuştuğumuz ilk bölüm ve çalışan deneyiminin nasıl tasarlanması gerektiğini masaya yatırdığımız ikinci bölüm ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Experience Talks canlı yayın serimizin üçüncü bölümü ise Cuma günü yani 28 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecek. 1 saat sürecek olan canlı yayınımız 11.00 - 12.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Experience Talks'un üçüncü bölümünün konusu ise deneyimi tasarlarken kullanılan teknolojiler olacak.

Canlı yayınımızda şirketlerin dijitalleşme süreçleri, bu süreçte kullandıkları servis ve teknolojiler, yazılım ekipleri, evden çalışma, yazılım ve deneyim kesişiminde önümüzdeki dönemde bizi bekleyen trendler gibi konular alanında uzman isimlerle birlikte konuşulacak. 

Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah moderatörlüğünde gerçekleşecek olan canlı yayınımızın konuşmacıları arasında ise Akbank Teknoloji ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı İlker Altıntaş ve Microsoft Türkiye CTO'su Onur Koç bulunuyor. 28 Mayıs günü saat 11.00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.