20. yılını kutlayan GittiGidiyor, logosunu yeniledi

20. yılı için bir reklam kampanyası gerçekleştiren GittiGidiyor, yeni logosunu ve sloganını da kullanıcılarının beğenisine sundu.
20. yılını kutlayan GittiGidiyor, logosunu yeniledi

Ülkemizin en eski e-ticaret çözümlerinden biri olan GittiGidiyor'un çalışan sayısı son bir yıl için yüzde 50 oranında artırdığını geçtiğimiz Şubat ayında sizlere aktarmıştık. 2001 yılında kurulan ve 2011 yılında eBay tarafından satın alınan GittiGidiyor, 20. yılını kutluyor.

20. yılı için bir reklam kampanyası gerçekleştiren GittiGidiyor, yeni logosunu ve sloganını da kullanıcılarının beğenisine sundu. Eski logoya oranla daha sadece ve sadece markasının isminin yer aldığı bir logoya geçiş yapan GittiGidiyor, markanın renklerini ise marka isminde yer alan "İ" harflerinin noktalarına yerleştirmiş.

Reklam filmi ile paylaşılan bir diğer önemli bilgi ise marka yüzü ile ilgili oldu. GittiGidiyor'un 20. yılı için marka yüzü ünlü oyuncu Elçin Sangu oldu. Web sitesinde yer alan bilgilere göre 20. yılına özel kampanyalar da hazırlayan GittiGidiyor, kullanıcılarına her kategoride fırsat ürünleri sunacak. GittiGidiyor tarafından paylaşılan reklam filmini aşağıda bulabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.