Alemşah Öztürk ilk NFT eserini yayınladı

4129Grey'in CEO'su Alemşah Öztürk, 5 farklı şiirini görsel kompozisyonlarla birleştirerek NFT Pazaryeri Foundation ve OpenSea'de açık artırmaya çıkardı. Öztürk'ün bu yeni koleksiyonu, hayranları tarafından ilgiyle karşılanabilir.
Alemşah Öztürk ilk NFT eserini yayınladı

Her geçen gün ülkemizden daha fazla tanınmış ismin NFT pazaryerlerine ilgi gösterdiğini görüyoruz. Geçen hafta ilk NFT eserini yayılayan Bensu Soral'ın ardından, 4129Grey'in CEO'su Alemşah Öztürk de NFT pazaryerlerinde yerini aldı. 

Öztürk, dün Instagram'da yaptığı bir paylaşım ile ilk NFT eserini yayınladığını duyurdu. Duyurulan Let Someone Be adlı eserde Alemşah Öztürk'ün yazdığı bir şiirin görsel bir kompozisyona yerleştirildiğini görüyoruz. Eser, NFT Pazaryeri Foundation'da açık artırmaya sunuldu. Açık artırma için açılış teklifi 538 dolardan yani 0.3 ETH'den başlıyor. 

Alemşah Öztürk'ün Let Someone Be eserine OpenSea üzerinden teklif vermeniz mümkün. Şu an için esere, OpenSea'de herhangi bir teklif verilmediğini de belirtelim. Alemşah Öztürk, bu eseriyle birlikte Foundation ve OpenSea'de 5 farklı eser daha yayınladı. 

Öztürk'ün her bir eseri görsel olarak zenginleştirilmiş şiirlerden oluşuyor. Air ve This song reminds me of you şiirlerinin açılış teklifi, tıpkı Let Someone Be gibi 0.3 ETH'den başlıyor. Ode to Change ve Let's create our own universe ise 5.00 ETH'den yani yaklaşık 9 bin dolardan açık artırmaya sunuluyor.

Ülkemizde reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Alemşah Öztürk, aslında Instagram hesabında şimdiye kadar pek çok şiirini takipçileriyle paylaştı. Öztürk'ün bu yeni koleksiyonu, hayranları tarafından ilgiyle karşılanabilir. Alemşah Öztürk, 7 Nisan'da Webrazzi Dijital etkinliğinde bizlerle olacak. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.