Garanti BBVA Partners’ın yeni dönemine seçilen 6 girişim

Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem girişimleri belli oldu. Program, 2021’de de girişimcilerin sürdürülebilir büyüme ve strateji geliştirmesine destek olmaya devam edecek.
Garanti BBVA Partners’ın yeni dönemine seçilen 6 girişim

Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem girişimleri belli oldu. Program, 2021’de de girişimcilerin sürdürülebilir büyüme ve strateji geliştirmesine destek olmaya devam edecek.

2015 yılında başlayan Garanti BBVA Partners’ta bugüne kadar 60’dan fazla girişimciye katkı sağlanırken programa katılmaya hak kazanan girişimciler, işlerini geliştirmek ve sürdürülebilir kılmak için destek alma fırsatı yakalıyor. Program, işini yeni kuran, bu kapsamda cesarete ihtiyaç duyan ve yenilikçi fikirlerini anlatmak ve hayata geçirmek için gerekli yolları ve kaynakları arayan girişimcilere ihtiyaç duydukları ofis ve mentorluk ihtiyaçlarının yanı sıra eğitim imkanı da sunuyor.

Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem girişimlerine göz atalım:

Nesatılır.com: Türkiye'de e-ticaret yapan ve e-ticaret yapmayı düşünen kişi ve kurumlar için geliştirilmiş bir ürün araştırma ve analiz yazılımı. Nesatılır.com temel 2 analiz aracından oluşuyor; Web Uygulaması ve Chrome Uzantısı. Toplamda 18 analitik araç ile karlı ürünleri bulup satışları artırmaya yardımcı oluyor.

Missafir: Evini kısa veya orta vadeli kiraya vermek isteyen veya misafirlerle paylaşmak isteyenlerin uygun adaylar bulabilmesi için hem dijital hem de operasyonel çözümler sunan bir girişim olarak karşımıza çıkıyor. Missafir, ev sahipleri için, evin misafirlere hazırlanma sürecindeki dekoratif dokunuşlardan profesyonel fotoğraf çekimine, dünyada en çok talebi olan 15+ platformda profil oluşturulmasından ilanların üst sıralarda çıkmasını sağlayan arama optimizasyonuna ve kira gelirini maksimize eden dinamik fiyatlandırmaya kadar birçok hizmeti bir arada sunuyor.

Phishup: Yeni nesil e-posta, URL güvenliği ve gerçek zamanlı kimlik avı önleme platformu olarak faaliyet gösteriyor. Platform yapay zeka tabanlı koruma sağlıyor. 

Massive Energy: Ev enerji tüketimini herhangi bir donanım kurulumu olmadan kendi yaptıkları toplumsal araştırma ve büyük veriden faydalanarak analiz ediyor, elektrik dağıtım ve perakende şirketlerine kullanıcıları ile interaktif ilişki kurabilecekleri ürünler sağlıyor.

UnoMoi: Lüks giyim ürünlerini 1 ay boyunca kullanıcıya kiralayan girişim. Platform, kadınlara, alışverişte önceliklerinin “kiralama” olması adına ilham olmak istiyor. 

AbilityPool: Kurumların çalışanlarının farklı yeteneklerini keşfederek, gönüllülük yönetimini daha etkin yönetmelerini sağlayan dijital bir platform. Bu platform, kurum çalışanları veya üyelerini, Sivil Toplum Kuruluşları veya yine kurum çalışanlarının veya üyelerinin oluşturduğu gönüllülük projeleriyle tek bir ortamda bir araya getiriyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.