Partner Republic'ten SAS altyapısı ile AVM'leri dijitalleştiren yeni ürün

Partner Republic, SAS altyapısı kullanarak hayata geçirdiği AVM'leri dijitalleştiren yeni ürününü kullanıma sundu.

Gelişen teknoloji ile hayatın her alanının dijitalleştiğine şahit oluyoruz. Eski yöntemlerin geride bırakıldığı ve artık dijitalin daha yoğun olarak kullanıldığı bir diğer sektör de AVM yönetimi. Bu kapsamda Partner Republic, SAS altyapısı kullanarak hayata geçirdiği AVM'leri dijitalleştiren yeni ürününü kullanıma sundu.

Ürün, tamamen Partner Republic tarafından tasarlandı. Partner Republic yeni ürünü kapsamında Esas Gayrimenkul ile de iş birliği yaptı. Bu iş birliği ile hedeflenen ise 17 ülkede AVM yönetimini sağlayabilmek. Partner Republic, SAS altyapısını kullanma nedenini ise SAS'ın dünyadaki yaygınlığı olarak açıkladı.

Proje kapsamında tüm süreçler yapay zeka desteğiyle yürütülecek

SAS Viya platformu üzerinden gerçekleştirecek projeyle birlikte AVM’ler, kullanıcı verileri doğrultusunda misafirlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun şekilde kişiselleştirilmiş tüm kanalların sürece dahil olmasını sağlayan hibrit bir alışveriş platformu ile fiziki ya da online alışveriş yapmalarına olanak tanıyacak. Aynı zamanda platformdaki markalara da tedarik zinciri çözümleri sunan entegre bir ortam haline gelecek. Hem lojistik ve perakende planlaması hem de pazarlama uçtan uca bütünleşmiş olacak. Proje kapsamında tüm süreçler yapay zeka desteğiyle yürütülecek.

AVM ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş deneyimler sunulacak

AVM ziyaretçilerinin kim olduğu, ihtiyaçlarının neler olduğu, nereden ve nelerden etkilendiği tespit edilecek; böylelikle kişiselleştirilmiş teklifler oluşturulabilecek. Projeyle birlikte mobil uygulamalar, web siteleri gibi online kanallardan edinilen veriler ışığında tüketicilerin ihtiyaçlarına göre şekillenen, SAS’ın Customer Intelligence 360 teknolojisi ile de uçtan uca entegre bir alışveriş deneyimi oluşturulacak. Öte yandan, teknoloji ve yapay zekayla tasarlanmış, kolay kullanımlı, otomasyona dayalı, bütünsel bir perspektif sunan, lojistik ve perakende planlaması gibi operasyonel yükleri azaltıp analitik yetkinlikleri artıran bir platformda çalışma deneyimine sahip olunacak.

Özetle; yeni platform, AVM içerisindeki işletme sahiplerine, veri odaklı karar alma imkanı sunacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.