Masomo'nun yeni oyunu olan Basketball Arena, tüm dünyada yayınlandı

Paylaşılan bilgilere göre Masomo'nun yeni oyunu olan Basketball Arena, 4 aylık açık beta sürecinin ardından tüm dünyada kullanıma sunuldu.
Masomo'nun yeni oyunu olan Basketball Arena, tüm dünyada yayınlandı

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında Kafa Topu oyununun yapımcısı olan Masomo'nun Miniclip tarafından satın alındığını sizlere aktarmıştık. En son 2018 yılının Temmuz ayında Kafa Topu 2 oyununu kullanıma sunan Masomo, bugün ise yeni oyunu ile karşımıza çıktı.

Paylaşılan bilgilere göre Masomo'nun yeni oyunu olan Basketball Arena, 4 aylık açık beta sürecinin ardından tüm dünyada kullanıma sunuldu. Hem Android hem de iOS ekosistemi için ücretsiz olarak kullanıma sunulan Basketball Arena, adından da anlaşılabileceği üzere basketbol odaklı bir oyun.

Masomo tarafından paylaşılan bilgilere göre Basketball Arena, Kafa Topu 2’ye kıyasla çok daha üst düzey grafiklere ve animasyonlara sahip. Tıpkı Kafa Topu oyununda da olduğu gibi birebir online müsabakalar yapmanıza olanak tanıyan Basketball Arena, takım - oyuncu gelişimi ve koçluk sistemi gibi özellikler de sunuyor.

Basketball Arena'nın özellikleri arasında birebir online rekabet, sokak liginden başlayıp seviye yükseldikçe bir üst lige çıkma imkanı, müsabaka esnasında oyuncu değişimi, müsabaka esnasında kullanılabilecek süper güçler, basketbol efsanelerinin karakterleri, kademeler halinde 4 oyunculu takımlar oluşturma, oyuncu geliştirme ve özelleştirme, oyuncu ve takımın gelişimini hızlandıran için takım koçu seçimi, istatistiklere göre takım yönetim sistemi, günlük ve haftalık giriş ödülleri, standart, nadir, destansı ve efsanevi sandıklar ve ödüllü etkinlikler gibi özellikler bulunuyor.

Basketball Arena’nın oynanış dinamiklerinde ise basketbolun temel kurallarından ilham alınmış. Oyunda rakibinizle birebir mücadele ederken atışlarını bloklayabiliyor, hızlı geri ve ileri manevralar ile rakibinizi hazırlıksız yakalayıp atış şansı bulabilliyorsunuz.

Ayrıca takımınızdaki oyuncular, tıpkı gerçek hayattaki müsabakalarda da olduğu gibi yorulabiliyor. Bu nedenle onları sık sık dinlendirmeniz ve enerji seviyelerine göz atarak taktik kurmanız gerekiyor. Dilerseniz Basketball Arena oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.