Webrazzi Fintech 2020'nin konferans programı belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde ilk ve ikinci tur konuşmacılarını sizlere aktardığımız Webrazzi Fintech 2020'nin konferans programı belli oldu.
Webrazzi Fintech 2020'nin konferans programı belli oldu!

Yılın son Webrazzi konferansı olan Webrazzi Fintech 2020'nin de tıpkı Webrazzi Summit 2020 gibi online olarak gerçekleşeceğini sizlere daha önce aktarmıştık. Geçtiğimiz günlerde ise ilk ve ikinci tur konuşmacılarını sizlere aktardığımız Webrazzi Fintech 2020'nin konferans programı belli oldu.

Webrazzi Fintech 2020 konferansımızda dijital bankacılıktan kripto paralara, bankacılığın geleceğinden açık bankacılığa, ödeme servis sağlayıcılarından yeni nesil ticarete kadar pek çok konu alanında uzman konuklarımız ile birlikte konuşulacak.

Günümüzün finansal teknolojileribankacılığın dönüşümüblockchain ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatıracağız. Dilerseniz Webrazzi Fintech 2020'nin konuşmacılarını detaylı olarak buradan inceleyebilir ve konferansımıza katılım sağlamak isterseniz buradan bilet alabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

  

Gümüş Sponsorlar

 

Destekleyen

Medya Sponsorları

   

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.