BluTV platformunu bu hafta sonu herkese ücretsiz olarak açıyor

BluTV’nin tüm içerikleri, 4 Aralık Cuma günü saat 21.00’den 6 Aralık Pazar akşamı saat 23.59’a kadar ücretsiz izlenebilecek.
BluTV platformunu bu hafta sonu herkese ücretsiz olarak açıyor

Bu hafta sonu pandemi önlemleri kapsamında gerçekleşecek sokağa çıkma yasağının duyurulmasıyla birlikte hepimiz şimdiden tüm gün evde ne yapacağımızı düşünmeye başladık. BluTV ise karşımıza güzel bir çözüm ile çıkıyor. BluTV, bu hafta sonunu herkes adına daha eğlenceli hale getirmek için platformunu ücretsiz olarak herkese açıyor. 

Yerli video platformunda yer alan özel yapımlar, yüzlerce yerli, yabancı dizi ve film bu hafta sonu herkese ücretsiz olacak.BluTV içerikleri, 4 Aralık Cuma akşamı 21.00 ve 6 Aralık Pazar akşamı 23.59 saatleri arasında herkesin ücretsiz erişimine açılacak.

İzleyicilerin Cuma gününden itibaren BluTV’nin internet sitesinden e-posta adreslerini kullanarak kod alabileceğini belirtelim. Yukarda bahsettiğimiz saat aralığında bu kod aracılığıyla BluTV içeriklerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

Basın duyurusunda "Bu Hafta Sonu Her Yer Kapalı ama BluTV Açık…" sloganıyla ilerleyen şirket, evde geçirdiğimiz zorlu günleri daha keyifli kılmanın ötesinde önemli bir pazarlama taktiğine debl imza atıyor. Karantina döneminde artış gösteren içerik tüketim alışkanlarını düşündüğümüzde, BluTV'nin şimdiden kullanıcı tabanını genişletmek adına harekete geçtiğini söyleyebiliriz.

Prime Video'nun pazara girişi ve Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'in hazırlıklarıyla Türkiye'deki dijital yayın pazarında rekabet artmaya devam ediyor. BluTV'nin karantina döneminde sunduğu ücretsiz erişim ise rekabette platformu güçlendirmenin en akıllıca yollarından biri.  

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.