Webrazzi Arena 2020'de sunum yapan girişimler

Türkiye'nin en büyük girişimcilik yarışması ve ilk olarak 2015 yılında düzenlediğimiz Webrazzi Arena, Webrazzi Summit 2020 ile bu sene de önemli girişimlerin kendilerini göstermelerini sağlıyor.
Webrazzi Arena 2020'de sunum yapan girişimler

Webrazzi Summit 2020, ikinci gününde son hızla devam ediyor. Webrazzi Summit konferanslarının en keyifli bölümlerinden biri olan, Türkiye'nin en büyük girişimcilik yarışması ve ilk olarak 2015 yılında düzenlediğimiz Webrazzi Arena, Webrazzi Summit 2020 ile bu sene de önemli girişimlerin kendilerini göstermelerini sağlıyor. Webrazzi Summit'in bu sene online olarak gerçekleşmesi ile, Webrazzi Arena'nın 2015'ten bu yana süregelen fiziksel arena deneyimi de bu kez online'a taşınıyor.

Bu sene de her sene olduğu gibi Webrazzi Arena'da birbirinden değerli 10 girişim yarışıyor. Webrazzi yönetici editörü Ahmet Buğra Ferah'ın sunuculuğunu üstlendiği Webrazzi Arena'nın jüri üyeleri arasında ise Commencis'ten Fırat İşbecer, DO Ventures'tan Duygu Öktem Clark ve 500 Startup İstanbul'dan Rina Onur Şirinoğlu'nun yer aldığını da hatırlatalım.

Webrazzi Arena 2020'de sunum yapmaya hak kazanan ve Webrazzi Arena'nın birincisi olmak için yarışan girişimler ise 33fab.fit, Counterfake, Efilli Rıza, inspakt, Medialyzer, Playbook, Popupsmart, Rimuut, Skreenr ve Werk oldu.

33fab.fit: Girişim, ister cep telefonundan ister bilgisayardan katılabileceğiniz canlı fitness dersleri veriyor. Sporla ilgili yapılan araştırmalara göre, spordan verim alabilmeniz, yağ yakmanız, kaslarınızın en etkili şekilde gelişmesi için en az 30 dakika spor yapmanız gerekiyor. 33'deki tüm canlı dersler 33 dakikada en yüksek verimi sağlayabilmeniz için tasarlanıyor. Sertifikalı eğitmenler tarafından verilen dersleri cep telefonuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdaki tarayıcıdan takip edebiliyorsunuz.

Counterfake: Yapay zeka ile online alışveriş sitelerinde bulunan sahte ürünleri ortaya çıkarıyor. Belirli bir orijinal ürünün taklitlerini ve sahtelerini, sadece ürünlerin tanımlarını ve fotoğraflarını kullanarak çevrimiçi pazar yerlerinde 7/24 arıyor. Counterfake'in bilgisayar vizyonu ve yapay zeka teknolojileri, ürünleri ve web sitelerini analiz ediyor ve ardından sahte ürünleri, sahte web sitelerini ve sahte satıcıları müşterilerine bildiriyor.

Efilli Rıza: Sitenizin performansını iyileştirmek, kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek veya kolay giriş sağlamak için topladığınız verileri KVKK’ya uygun şekilde depolayan girişim.

inspakt: Hizmet endüstrisindeki güveni dijitalleştirmek için çalışan bir güven yaratım platformu. Sunduğu platform ile birlikte taraflar arasındaki özellikle kağıda dayalı süreçleri dijitalleştirerek hem daha güvenli, hem daha kolay hem daha uygun bir çözüm sunuyor.

Medialyzer: Medya kanallarında reklam verenler için sunduğu Tvlyzer ve Radiolyzer ürünleriyle geleneksel olan ve etkisi ölçülemeyen TV ve radyo reklamlarının verimliliğini ve etkisini ölçen Medialyzer, makine öğrenmesi ile desteklediği ses ve görüntü tanıma teknolojisi ile kullanıcılara rakiplerinin tüm medya reklamlarını izleme olanağı sağlıyor.

Playbook: Playbook, resimler, videolar ve metinler kullanarak operasyonel görevler için adım adım, hikaye benzeri kılavuzlar oluşturmanıza olanak tanıyor. Bir SDK’dan daha fazlası olarak nitelendirilen girişim, özelliklerle dolu, eksiksiz ve anahtar teslim bir çözüm olarak açıklanıyor. Sadece mobil uygulamaya SDK’yı ekleyerek çalışanlar için uzaktan eğitimi başlatabiliyorsunuz. Playbook mini-rehberleri, mobil uygulamayı ekip için birçok fayda sağlayan güçlü bir eğitim aracına dönüştürüyor.

Popupsmart: Popupsmart, kullanıcıların siteleri için kolayca Pop-up oluşturmasını sağlarken, gelecek vaadeden bir pazardan pay almaya çalışıyor. Popupsmart, bültenlerde kullandığınız e-posta listenizi genişletmek, aramaları arttırmak, bildirimler göndermek ve belli bir ürünün tanıtımını yapmak için kullanılabiliyor.

Rimuut: Bağımsız profesyoneller için kullandıkları kadar maliyetlerine katlandıkları esnek bir şirketleşme alternatifi. Full time veya yarı zamanlı olarak freelance dijital hizmetler sağlayan profesyonellerin şirketleşmeden şirket gibi çalışmalarını sağlıyor. Aynı zamanda kurumların esnek iş gücüyle çalışmasını kolaylaştırarak, onların daha esnek ve rekabetçi hale gelmesini sağlıyor.

Skreenr: Otomatik değerlendirmeler ve yapay zeka video görüşmeleriyle aday tarama sürecinizi kolaylaştırıyor. Değerlendirmeleri, tahmine dayalı analitiği, iş akışı otomasyonunu ve video görüşmelerini birleşik bir platforma yerleştirerek aday seçme ve tarama sürecinizi dijital olarak dönüştürüyor.

Werk: Ekip yönetimi platformu. Werk ile performansı yönetebiliyor, iş birliği yapabiliyor, iletişim kurup planlayabiliyor ve ekip hakkında daha fazlasını öğrenebiliyorsunuz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.