SPONSORLU

Geleceği gören girişimciler StartUp Campus’te

Endeavor ve Akbank iş birliğiyle hayata geçirilen genç girişimcilik programı StartUp Campus başlıyor; girişim hikayelerini yaratıcılardan dinleyerek ilham almak, girişimlerini geliştirmek ve bu değerli ağın bir parçası olmak isteyen gençleri bekliyor.
Geleceği gören girişimciler StartUp Campus’te

StartUpCampus Programı’na katılacak 12 startup kurucusu online olarak katılımcılarla bir araya geliyor ve aralarında Foriba, Gram Games, Insider, iyzico, Peak Games, Yemeksepeti gibi şirketlerin kurucusu olan başarılı Endeavor Girişimcilerine mentörlük yapmış Endeavor mentör ağı ilk günden itibaren katılımcılara rehberlik ediyor. 10 haftaya yayılan bir eğitim programıyla girişimci metrikleri, strateji, yatırımın hukuki boyutu, pazarlama ve iletişim araçları, insan kaynakları, liderlik gibi konularda gençlere destek vermeye hazırlanıyor.

Gençler, her hafta gerçekleşecek eğitim modüllerine katılmanın yanı sıra Endeavor’ın ölçeklenme alanında uzman mentör ağından destek alma, yerel ve uluslararası ağına erişim şansı yakalıyor. Program kapanışında katılımcılara, Demo Day ile yatırımcılara ve önde gelen girişimcilere sunum yaparak hem geri bildirim hem kendini tanıtma imkanı da sunuluyor.

Sen de hemen bu programa başvurmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıkla.

Başvuru için son gün: 30 Eylül

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.