Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcı Arıkovanı kampanyasına başladı

Fatih Burak Durmaz, Emrah Ulaş, Oğuzhan Yalçın ve Özcan Karaca tarafından 2019 yılının Ocak ayından bu yana geliştirilen Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcı, Arıkovanı projesi ile 40 bin TL destek toplamayı hedefliyor.
Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcı Arıkovanı kampanyasına başladı

Lazer tarama sistemi ile çalışan ve hammaddesi reçine olan yüksek hassasiyetli 3B Yazıcı üretimi yapan bir girişim olarak karşımıza çıkan Masitte, Lazer SLA 3B Yazıcı modeli için Arıkovanı kampanyasına başladı. Fatih Burak Durmaz, Emrah Ulaş, Oğuzhan Yalçın ve Özcan Karaca tarafından 2019 yılının Ocak ayından bu yana geliştirilen Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcı, Arıkovanı projesi ile 40 bin TL destek toplamayı hedefliyor.

Masaüstü reçine yazıcılarda hareket sistemi genede gövdenin üst kısmında sabit olarak bulunuyor. Masitte ise tüm sistem bileşenleri ve hareket sistemi tek bir şase altında olacak şekilde tasarlanmış durumda. Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcısı bu tasarım anlayışı sayesinde daha az yer kaplıyor.

Kararlı bir lazer tarama sistemi kullanarak yüksek çözünürlüklü, hassas ve detaylı baskılar elde etmenizi sağlama hedefi ile yola çıkan Masitte Lazer SLA 3B Yazıcı, minimal ve tamamen metal tasarımının yanı sıra sessiz çalışma özelliğine de sahip durumda. 

Masitte tarafından paylaşılan bilgilere göre yazıcı, en iyi sonuçları sunmak için 168 MHz'lik yüksek hızlı işlemcisiyle lazer tarama sistemini kontrol ediyor. Yazıcı, kusursuz baskılar için stabil bir galvo-ayna sistemi ve yüksek ultraviyole geçirgenliğe sahip kuvars cam ile birlikte güçlü bir ultraviyole lazer kullanıyor.

10 bin saatten fazla çalışma ömrüne sahip bu dayanıklı ultraviyole lazerden çıkan ışın, hassas ve yüksek hızlı ayna galvanometreler ile kontrol ediliyor. Kısacası Masitte, kullandığı yüksek hassasiyetli lazer sistemi ile 3B modellerinizi yüksek çözünürlük ve ince detayları ile yazdırmanızı sağlıyor. Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcısının 4,3 inçlik dokunmatik ekran üzerinden kontrol edildiğini de belirtelim.

Kısa süre içinde 6 bin TL destek toplayan Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcısı, 6 bin TL fiyat etiketine sahip. Masitte - Lazer SLA 3B Yazıcısının Arıkovanı kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.