Disrupt 2020 Startup Battlefield'ın 3. gününde sahne alan 5 girişim

100 bin dolar ödüllü TechCrunch Disrupt 2020 Startup Battlefield'ın 3. gününde sahne alan girişimlere yakından bakıyoruz.
Disrupt 2020 Startup Battlefield'ın 3. gününde sahne alan 5 girişim

Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla takip ettiğimiz TechCrunch Disrupt 2020 etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Disrupt 2020 Startup Battlefield sahnesinde yer alan 5 girişimi sizlere aktarmıştık. Bu haberimizde ise 100 bin dolar ödüllü TechCrunch Disrupt 2020 Startup Battlefield'ın 3. gününde sahne alan girişimlere yakından bakacağız.

Yarışmanın jürileri arasında Lightspeed Venture partneri Mercedes Bent, Equal Ventures kurucu ortağı ve partneri Richard Kerby, New Enterprise Associates partneri Vanessa Larco, Cowboy Ventures kurucusu ve yönetici partneri Aileen Lee ve Kindred Ventures yönetici partneri Kanyi Maqubela'nın yer aldığını da hatırlatalım.

Jefa

Kadınlar için geliştirilen bir dijital bankacılık girişimi olarak hizmet veren Jefa, 2020 yılında kuruldu. Orta Amerika'da hizmet veren girişim kredi çekme, ödeme ve sigorta yaptırmanızı sağlayan dijital bir cüzdan sunuyor.

Touchwood Labs

2020 yılının Haziran ayında Matthew Dworman tarafından ABD'de kurulan Touchwood Labs, üzerinde interaktif ekranlar bulunan çalışma masaları ve sehpalar geliştiriyor.

Rally.video

Hem küçük hem de büyük ölçekli gruplar için dinamik bir görüntülü görüşme platformu olarak hizmet veren Rally.video, Ali Jiwani ve Anson Kao tarafından Toronto'da kuruldu. 

Luther AI

Yapay zeka teknolojilerine odaklanan bir girişim olarak karşımıza çıkan Luther AI, kullanıcılarının yapay zekalarını yaratarak insan belleğini güçlendirmeyi hedefliyor.

Kiri

2018 yılında Nick Porfilio tarafından kurulan Kiri, odağına çocuk eğitimini alıyor. Herhangi bir ekrana sahip olmayan akıllı bir oyuncak olan Kiri, çocukların dil öğrenme yeteneklerini geliştirmeyi hedefliyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.