Obilet.com, online otobüs kiralama hizmeti sunmaya başladı

Kullanıcılar obilet.com'un sunduğu özellik ile seçili otobüs firmalarından otobüs kiralayarak esnek yolculuk planları oluşturabilecek.
Obilet.com, online otobüs kiralama hizmeti sunmaya başladı

200’e yakın otobüs firması ile çok sayıda havayolu firmasının biletlerini web sitesi, mobil internet sitesi ve mobil uygulamaları ile yılda 200 milyon ziyaretçi ve 4 milyon tekil müşteri ile buluşturarak yıllık 10 milyon otobüs ve uçak bileti satış sayısına ulaşan bilet satış platformu obilet.com, otobüs ve minibüs kiralama hizmetini de kullanıcılarına sunmaya başladı. Kullanıcılar obilet.com'un sunduğu hizmet ile seçili otobüs firmalarından otobüs kiralayarak esnek yolculuk planları oluşturabilecek.

Otobüs veya minibüs kiralamanın bilhassa içinde bulunduğumuz bu dönemde en avantajlı ulaşım seçeneklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kalabalık gruplar için en iyi seçenek olarak görülen otobüs kiralama seçeneği, iş gezileri, okul gezileri, düğünler, cenazeler, doğum günleri, turistik geziler, spor etkinlikleri ve özel etkinlikler için ideal demek mümkün. obilet.com ile kullanıcılar, hem şehirler arası yolculuklar hem de şehir içi toplu geziler için seçili otobüs firmalarından hızlı ve kolayca otobüs kiralayabiliyor. obilet.com'da, kiraladığınız otobüs ve minibüs ile beraber etkinlik güzergahını beraber planlayabileceğiniz şoför hizmeti de sunuluyor.

Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçiliyor

Platform üzerinden otobüs kiralamak için yapılması gereken de oldukça basit. obilet.com'da yer alan formu iletişim, güzergah ve yolculuk detayları bilgilerinizi ekleyerek doldurduktan sonra, obilet.com seçilen kalkış, varış tarih kapasite taleplerine göre ihtiyacınıza en uygun seçenekleri toplayıp fiyata göre sıralı bir liste ile sizinle tekrar iletişime geçiyor. Siz de kendinize en uygun aracı seçebiliyorsunuz.

50 kişiye kadar yolcu imkanı

Kiralanacak otobüsler 50 kişiye kadar yolcu alıyor; ancak daha kalabalık organizasyonlar için 1’den çok otobüs ve minibüs kiralama yapılabiliyor. 10 güne kadar olan seyahatlerinizde otobüs kiralayabiliyorsunuz ve mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanız bekleniyor. 

Online bilet satışı yapan obilet.com’un Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörü Sertaç Keleş, önümüzdeki yaz döneminde otobüs ve minibüs kiralama hizmetinin hem kullanıcılar hem de otobüs firmaları için çeşitli avantajlar sağlayacağını vurguluyor. COVID-19 döneminde online alışverişin daha da öne çıkmaya başladığını belirten Keleş, seyahat yasaklarının devam ettiği süre boyunca obilet.com olarak kullanıcılarına sunabilecekleri hizmetler konusunda proje önceliklendirme, fizibilite ve ürün geliştirme çalışmalarına ağırlık verdiklerini de sözlerine ekliyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.