Apple, 5 bin 599 TL'ye Mac Pro tekerleği satmaya başladı

Apple, internet sitesi üzerinden Mac Pro modellerinin tekerleklerini 5 bin 599 TL fiyat etiketi ile satmaya başladı.
Apple, 5 bin 599 TL'ye Mac Pro tekerleği satmaya başladı

Apple'ın yeni Mac Pro modelini tanıttığını geçtiğimiz yılın Haziran ayında sizlere aktarmıştık. İlginç tasarımı ve yüksek fiyatı ile dikkatleri çeken Mac Pro, oldukça ilginç bir haber ile karşımıza çıktı. Apple, internet sitesi üzerinden Mac Pro modellerinin tekerleklerini satmaya başladı.

Tekerleklerin ayrı olarak satılması oldukça ilginç olsa da buradaki asıl haber konusu tekerleklerin fiyatı oldu. Dün itibariyle siteye eklenen Apple Mac Pro Tekerlek Kiti'nin fiyatı yurt dışında 699 dolar, ülkemizde ise 5 bin 599 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre paslanmaz çelik ve kauçuktan üretilen bu özel tasarım tekerlekler, Mac Pro’nuzu masanızın altından çıkarmanızı veya çalışma alanınızın başka bir yerine taşımanızı kolaylaştırıyor.

Eğer 4 adet tekerleğe 5 bin 599 TL ödemek istemiyorsanız daha uygun bir seçenek sunulduğunu da ekleyelim. Tekerlekler yerine kullanabileceğiniz "Apple Mac Pro Ayak Kiti" ise yurt dışında 299 dolar, ülkemizde ise 2 bin 399 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Ürünlerin gönderimlerinin ne zaman yapılacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.