Recontact London oyunu App Store'da yerini aldı

2016 yılında düzenlediğimiz Webrazzi Mobil konferansımızda konuşmacı olarak ağırladığımız Eray Dinç'in yeni oyunu olan Recontact London, App Store'daki yerini aldı. 
Recontact London oyunu App Store'da yerini aldı

Sinematografik mobil oyun serisi olarak karşımıza çıkan Recontact'ın, Recontact London ile geri döneceğini geçtiğimiz Ağustos ayında sizlere aktarmıştık. 2016 yılında düzenlediğimiz Webrazzi Mobil konferansımızda konuşmacı olarak ağırladığımız Eray Dinç'in yeni oyunu olan Recontact London, App Store'daki yerini aldı. 

Geçtiğimiz yıllarda Recontact:Istanbul ve Recontact:Istanbul Eyes of Sky oyunlarıyla ülkemizde ve yurt dışında ödüller alan Recontact ekibi, yeni oyunu olan Recontact London'ı dün itibariyle kullanıma sundu. İlk etapta iOS platformu için kullanıma sunulan oyun, kısa zaman sonra ise Android platformu için de kullanıma sunulacak.

İlk oyunları İstanbul'da geçen Recontact serisinin bir sonraki durağı yeni oyunun adından da anlaşılabileceği üzere Londra oldu. Tıpkı ilk Recontact:Istanbul ve Recontact:Istanbul Eyes of Sky oyunlarında da olduğu gibi sinematografik bir mobil oyun deneyimi sunacak olan Recontact London, dedektiflik oyunlarını sevenler için oldukça başarılı bir alternatif gibi görünüyor.

482 mb'lık bir boyuta sahip olan Recontact London oyunun İngilizce, Arapça, Flemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, Çince, İspanyolca ve Türkçe dahil olmak üzere toplamda 12 farklı dil desteği sunduğunu da ekleyelim.

Ülkemizden çıkan en başarılı mobil oyun serilerinden biri olan Recontact serisi, Recontact London oyununda tıpkı diğer oyunlarında da olduğu gibi ünlü oyuncular barındırıyor. Game Of Thrones dizisinde White Walker'ı canlandıran Ross Mullan'ın Recontact London kadrosunda bulunduğunu da ekleyelim. Dilerseniz Recontact London oyununu iOS için ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.