Webrazzi E-Ticaret 2020'nin üçüncü tur konuşmacıları belli oldu!

Yılın ilk Webrazzi konferansı Webrazzi E-Ticaret 2020, 26 Şubat günü, Hilton İstanbul Maslak'ta gerçekleşecek.
Webrazzi E-Ticaret 2020'nin üçüncü tur konuşmacıları belli oldu!

Yılın ilk Webrazzi konferansı Webrazzi E-Ticaret 2020, 26 Şubat günü, Hilton İstanbul Maslak'ta gerçekleşecek. Her sene olduğu gibi bu sene de e-ticaret dikeyinde öne çıkan konular, önemli konukların sunumları, yorumları ve anlatımlarıyla gündemimizde olacak.

Geçtiğimiz haftalarda ikinci tur konuşmacılarını açıkladığımız konferansımızın yeni konuşmacıları da belli oldu. Payten Business Development Manager Çiğdem Çetin Çam, Mosanta kurucusu İlyas Teker, KRONNIKA kurucu ortağı ve CEO'su Kıvanç Sürel, ModaCruz kurucusu ve CEO'su Melis Güçtaş, Yargıcı Head of Sales Oğul Sipahioğlu, Facebook Client Solutions Manager Volkan Şatırtav ve AliExpress Bölge İş Geliştirme Kıdemli Yöneticisi Yaman Alpata Webrazzi E-Ticaret 2020'nin yeni konuşmacıları oldu.

2020 yılının ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2020'de perakendeden geleneksel markaların dijital rekabetine, e-ticaret dünyasında yaşanan rekabetten pazar yerlerine kadar pek çok önemli konuyu konusunda uzman kişiler ile konuşacağız.

Kısa bir süre içince Webrazzi E-Ticaret 2020'nin tüm konuşmacılarının ve programının belli olacağını da hatırlatalım. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret 2020 konferansı için buradan bilet alabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

   

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.