App Samurai, 2,4 milyon dolar yatırım aldı (güncellendi)

Edindiğimiz bilgilere göre App Samurai, yaklaşık 2,4 milyon dolar yatırım aldı. Söz konusu yatırım ise 212 ve Collective Spark tarafından yapıldı.
App Samurai, 2,4 milyon dolar yatırım aldı (güncellendi)

Self-servis mobil reklam platformu olan App Samurai'ın mobil oyun stüdyosu Gripati’yi satın aldığını 2018 yılının Temmuz ayında sizlere aktarmıştık. App Samurai, aldığımız bilgilere göre yeni bir yatırım aldı.

Şu an için söz konusu yatırım haberinin bir duyum olduğunu herhangi bir resmi açıklama yapılmadığını da ekleyelim. Edindiğimiz bilgilere göre App Samurai, yaklaşık 2,4 milyon dolar yatırım aldı. Söz konusu yatırım ise 212 ve Collective Spark tarafından yapıldı.

App Samurai'ın Interceptd adında bir reklam dolandırıcıklarını önleme platformu üzerinde çalıştığını ve bu platformu 2019 yılında satışa sunduğunu daha önce Glocal Podcast'te paylaşmıştık. Paylaşılan bilgilere göre Interceptd ile 10 milyon dolar büyüklüğünde dolandırıcılık da önlendi.

App Samurai'ın Interceptd platformunun yanı sıra uygulamalara "Hikayeler" özelliği getiren Storyly isimli yeni bir platformu kullanıma sunduğunu da ekleyelim. Hem yeni Storyly platformu hem de yatırım ile ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme: AppSamurai'nin yatırım haberi doğrulandı.2.4 milyon dolarlık 212 ve Collective Spark yatırımına ek olarak bu turda Değerhan Usluel de yer aldı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.