iPhone etkinliği öncesinde Apple Store geçici olarak kapandı

Apple'ın 10 Eylül tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikle birlikte yeni modellerini tanıtacağını sizlere daha önce aktarmıştık. Etkinliğe saatler kala her yıl olduğu gibi Apple Store geçici olarak kapandı.
iPhone etkinliği öncesinde Apple Store geçici olarak kapandı

Apple'ın 10 Eylül tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikle birlikte yeni modellerini tanıtacağını sizlere daha önce aktarmıştık. Türkiye İş Bankası'nın katıkılarıyla sizlere aktaracağımız etkinliğe saatler kala her yıl olduğu gibi Apple Store geçici olarak kapandı. Türkiye saati ile 20.00'da başlayacak olan etkinlikte yeni iPhone modellerinin tanıtılması bekleniyor. 

Türkiye mağazası da dahil olmak üzere şirketin online mağazalarından alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar, mağazanın güncellendiği ve yakında geri döneceği ile ilgili mesaj görüyorlar.

Akşam başlayacak olan etkinlikte 3 yeni iPhone modeli ile birlikte yeni bir Apple Watch modelinin de tanıtılması bekleniyor. iPhone ve Apple Watch'ın yanı sıra iOS 13 işletim sisteminin de resmen kullanıma sunulması bekleniyor. Etkinliğin bitişi ile birlikte tekrar açılacak olan Apple Store'da etkinlikte tanıtılan tüm model ve yenilikleri görüyor olacağız.

Dilerseniz etkinlikte karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeniliklere buradan ulaşabilir ve her Apple lansmanında da olduğu gibi, etkinliğin tüm detaylarını sizlere aktarıyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.