Webrazzi Arena 2019 başvuruları için son 1 hafta!

23 Ekim 2019 tarihinde düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2019'un bir parçası olacak olan ve bu yıl 5. kez düzenleyeceğimiz Webrazzi Arena'nın başvuru süreci, 15 Eylül tarihinde sonlanıyor.
Webrazzi Arena 2019 başvuruları için son 1 hafta!

Webrazzi Summit etkinliğimiz kapsamında düzenlediğimiz girişim yarışmamız Webrazzi Arena 2019 için başvuruların açıldığını sizlere geçtiğimiz Mayıs ayında aktarmıştık. Webrazzi Summit 2019 çerçevesinde düzenleyeceğimiz Webrazzi Arena 2019'da bu sene de ülkemizin önemli girişimleri kendilerini gösterme imkanı yakalayacaklar. 

23 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2019'un bir parçası olacak olan ve bu yıl 5. kez düzenleyeceğimiz Webrazzi Arena girişimcilik yarışmasına katılmaya hak kazanan girişimler, Türkiye'nin ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilme imkanına sahip olacaklar.

Webrazzi Arena 2019 girişimcilik yarışmamıza başvurmak için oldukça kısıtlı bir zamanınız kaldığını da belirtelim. Yaklaşık bir hafta sonra 15 Eylül 2019 tarihinde Webrazzi Arena 2019'un başvuru süreci sonlanacak. Eğer yarışmamıza başvurmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Webrazzi Arena girişimlere / girişimcilere neler vadediyor?

Türkiye ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2019’da, yine Türkiye ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilirler.

Yerli / yabancı basınla tanışabildikleri gibi yüksek miktarda da geri bildirim toplayabilirler.

Ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2019’a katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilirler. Girişimlerin potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalayacağı bu özel alanda etkinlik süresince onlarca girişim yer alacak.

Webrazzi Summit 2019 öncesinde düzenlenecek olan, yurtiçi ve yurtdışından sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı ‘VIP Dinner’ ve diğer tüm organizasyonlara 2 kişilik davetiye hakkı kazanabilirler.

Webrazzi Arena’ya katılacak girişimlerin gelen başvurular içerisinden Webrazzi ekibi tarafından seçileceğini ve genel başvurular arasında seçim yaparken belli kriterlerin dikkate alınacağını da belirtelim. Burada, girişimlerin ilk kez Webrazzi Arena'da duyuruluyor olması bizim için önemli bir artı.

Webrazzi Arena öncesi benzer başka yarışma ya da programlara katılmış olan girişimlere ise sıcak bakmıyoruz. Girişimler daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabilirler. Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimler ödeme sistemlerinden mobil oyuna, SaaS’tan e-ticarete kadar çok farklı kategoride yer alabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.