Banabi İstanbul ve İzmir'in ardından Ankara'da da hizmet vermeye başladı

 Paylaşılan bilgilere göre ise Banabi, İstanbul ve İzmir'in ardından Ankara'da hizmet vermeye başladı.
Banabi İstanbul ve İzmir'in ardından Ankara'da da hizmet vermeye başladı

Nisan ayında İstanbul'da hizmet vermeye başlayan Yemeksepeti'nin market servisi Banabi'nin İstanbul'un ardından İzmir'de hizmet vermeye başladığını geçtiğimiz Haziran ayında sizlere aktarmıştık.

Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın, attığı bir Tweet ile birlikte İzmir'in ardından Ankara'da hizmet sunmaya başlayacaklarını duyurmuştu. Paylaşılan bilgilere göre ise Banabi, İstanbul ve İzmir'in ardından Ankara'da hizmet vermeye başladı.

Üçüncü ayında üç ilde faaliyete giren Yemeksepeti Banabi, hız kesmeden yıl sonuna kadar toplamda 7 ilde daha hizmet vermeyi hedefliyor. Banabi'nin hizmet vermeyi hedeflediği iller ise Bursa, Antalya, Eskişehir, Trabzon, Konya, Denizli ve Kocaeli.

Ankara'da yaşayan Yemeksepeti kullanıcılarının dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2 bine yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunacak olan Banabi, rakiplerinden farklı olarak kapıda ödeme imkanı da sunacak.

Dileyen kullanıcılar nakit veya kredi kartı şekilde kapıda ödeme yapabilecekler. Banabi'nin Ankara'da Bahçelievler, Çayyolu, Çukurambar ve Nenehatun depolarıyla hizmete başladığını da ekleyelim. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.