Yemeksepeti'nin market servisi Banabi, İzmir'de hizmet vermeye başladı
Girişim

Yemeksepeti'nin market servisi Banabi, İzmir'de hizmet vermeye başladı

  • Twitter üzerinden bir açıklama yapan Yemeksepeti kurucusu ve CEO'su Nevzat Aydın, Banabi'nin İzmir'de hizmet vermeye başladığını duyurdu.

Geçtiğimiz Nisan ayında Yemeksepeti'nin market servisi olarak karşımıza çıkan Banabi'nin İstanbul'da hizmet vermeye başladığını sizlere aktarmıştık. İlk etapta sadece Avrupa Yakası'nda hizmet vermeye başlayan Banabi, Mayıs ayının ilk günlerinde ise Anadolu Yakası'nda da hizmet vermeye başladı.

Bugün ise Twitter üzerinden bir açıklama yapan Yemeksepeti kurucusu ve CEO'su Nevzat Aydın, Banabi'nin İzmir'de hizmet vermeye başladığını duyurdu. Paylaşılan bilgilere göre Banabi, İzmir'de Alsancak, Karşıyaka, Bornova ve Buca depoları ile hizmet vermeye başladı.

Attığı Tweet'te bir sonraki duraklarını da paylaşan Nevzat Aydın, Banabi servisinin İzmir'in ardından Ankara'da hizmet vermeye başlayacağını duyurdu. Kısa sürede günde ortalama 2 bin siparişe ve ortalama 8 bin ila 9 bin arasında ürün satışına ulaşan Banabi ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (1)
  1. Bence burada NEVZAT AYDIN çok yanlış yapıyor çünkü Sen YEMEK SEPETİNİ Milyon Dolara satmışsın yabancı bir şirkete BANA Bİ senin kendi girişimin olmadığı halde sırf türk bir girişime rakip olmak için bana bi'yi kurdun YEMEK SEPETİNİ Sattığın şirkete BANA Bİ başarılı olsa bile parası yabancılara gidecek Neden bir Türk girişimi olan GETİR'in önünü kesiyorsun üstelikte sadece Yabancılardan aferim alabilmek için bu zengin abilerimizde nedense para kazandığında MİLLİYETÇİ duygular yok oluyor getir şirketi senin olmayabilir nevzat bey ama GETİR başarılı olsa TÜRKİYE KAZANIR Türk bir girişimci kazanır ama BANA Bİ başarılı olduğunda YABANCILAR Kazanacak