Kahvegibikahve, 4,8 milyon TL değerleme ile ikinci yatırımını aldı

Yeni bir yatırım alan Kahvegibikahve, ikinci yatırım turunu 4,8 milyon TL değerleme ile 1 milyon TL'nin üzerinde yatırım alarak tamamladı.
Kahvegibikahve, 4,8 milyon TL değerleme ile ikinci yatırımını aldı

Taze çekilmiş filtre kahveyi hazırlık ve temizlik derdi olmadan pratik halde sunan bir girişim olarak karşımıza çıkan Kahvegibikahve'nin 2 milyon TL değerleme ile Tarvenn’den yatırım aldığını geçtiğimiz yılın Mart ayında sizlere aktarmıştık

Paylaşılan bilgilere göre yeni bir yatırım alan Kahvegibikahve, ikinci yatırım turunu 4,8 milyon TL değerleme ile 1 milyon TL'nin üzerinde yatırım alarak tamamladı. Tarvenn’in liderlik ettiği yatırım turuna milli basketbolcu Sinan Güler, Ramazan Evren, Şükrü Dönmez, Tolunay Yıldız, Ömer Duran, Ayşe Tuba Araz, Nur Öztürk ve Keiretsu Forum melek yatırımcılarından Figen Korun katıldı.

Şu ana kadar toplamda 150 binden fazla pratik filtre kahveyi müşterileri ile buluşturan Kahvegibikahve, alınan yeni yatırım ile seri üretime geçerek farklı ürünlerini tüm kahve severlere ulaştırmayı hedefliyor. Hatırlatmak gerekirse herhangi bir hazırlık gerektirmeden taze filtre kahve içmenizi sağlayan girişim, özel üretim fiber filtreler kullanıyor.

Klasik paketiyle geniş bir kahve sever kitleye ulaşan girişim, sert ve yoğun kahve talebini karşılamak için yeni paketini geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. "Güçlü Paket" isimli paket ile yoğun aroma ve yüksek kafein sunan Kahvegibikahve, sert kahve severlerin taleplerine karşılık vermeyi hedefliyor.

Bugüne kadar müşterilerilerine 150 bin bardaktan fazla kahve içirdiklerini ve 2019’un ilk yarısında 4 kattan fazla büyüdüklerini dile getiren Kahvegibikahve kurucusu Ubeydullah Güngör, ürünlerini perakende zincirleri, otel, restoran ve kafelerde konumlandıracaklarını da dile getirdi. Aldıkları yeni yatırım ile seri üretime geçerek tüm kahve severlere ulaşmayı hedeflediklerini de paylaşan Güngör, online kanalda ise abonelik modeli ile büyümeye devam edeceklerini de paylaştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.