Pratik filtre kahve girişimi Kahvegibikahve, 2 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Pratik filtre kahve girişimi Kahvegibikahve, 2 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Taze çekilmiş filtre kahveyi hazırlık ve temizlik derdi olmadan pratik halde sunan Kahvegibikahve2 milyon TL değerleme ile Tarvenn’den yatırım aldı. Kahveye odaklanan bir girişim olarak karşımıza çıkan Kahvegibikahve, yeni kavrulmuş kahve çekirdeklerini tazeliğini kaybetmeden öğütüp pratik filtreler halinde kahve severlerle buluşturuyor.

Doğa dostu fiber filtreler

Filtre kahve severleri hazırlık ve temizlik süreçlerinden kurtarmayı hedefleyen Kahvegibikahve, yüzde 100 Arabica çekirdeklerinden yeni çekilmiş kahveyi özel üretim fiber filtreler halinde sunuyor. Kahve için özel olarak mısır fiberinden üretilen filtreler ile her zamankinden daha lezzetli ve daha pratik kahve içme keyfi sunan Kahvegibikahve'nin kullandığı fiber filtreler doğada çözünebiliyor.

Söz konusu yatırımın akıllı sermaye modelini tohum ve erken aşama girişimlere uygulayan Tarvenn'in ilk yatırımı olduğunu da ekleyelim. Hazırlık ve temizlikle uğraşmadan taptaze filtre kahve içme keyfini müşterilere sunduklarını ve bugüne kadar 15 bin bardak pratik filtre kahve içirmeyi başardıklarını belirten Kahvegibikahve’nin Kurucusu Ubeydullah Güngör, Tarvenn’den alınan yatırımla finansal ve operasyonel olarak güçlenerek Fiber Filtre lansmanı yaptıklarını da paylaştı.

Yatırım işlemlerinin Ocak ayında tamamlandığını ve kısa zaman içerisinde kat ettikleri mesafeden memnun olduklarını belirten Tarvenn Genel Müdürü Mustafa Kopuk, değer yaratan fikre sahip tüm iyi ekiplere yatırım yapmak için yola çıktıklarını belirtti.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.