Emre Kurttepeli yeniden Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı seçildi

Endeavor Türkiye Derneği, güncel faaliyetlerini ve gelecek hedeflerini paylaşmak üzere Yedinci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 18 Haziran 2019 sabahı İstanbul’da gerçekleştirdi.
Emre Kurttepeli yeniden Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı seçildi

Girişimciler destekleyerek küresel bir girişimcilik hareketine önderlik eden ve bulunduğu ülkelerin ekonomik gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan Endeavor Türkiye Derneği, güncel faaliyetlerini ve gelecek hedeflerini paylaşmak üzere Yedinci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 18 Haziran 2019 sabahı İstanbul’da gerçekleştirdi.

Söz konusu toplantı sonucunca Emre Kurttepeli yeniden Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Emre Kurttepeli'nin yeniden Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesinin haricinde Yönetim Kurulu Üyeleri arasına iki yeni girişimcinin katıldığını da ekleyelim.

Bugün gerçekleşen toplantı ile birlikte Fırat İşbecer (Commencis) ve Koray Bahar (Foriba) Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu'na katıldı. Endeavor’ın 13. yılında sürdürdükleri tüm çalışmalarında ilk günkü inançlarını hâlâ koruduklarını ileten Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, derneğin en büyük başarı faktörünün girişimcilerinin başarıları olduğunu da dile getirdi.

Hatırlatmak gerekirse 2015 yılında Endeavor Girişimcileri seçilen Koray Bahar ve Ahmet Bilgen, geçtiğimiz ay şirketleri Foriba’yı İngiliz Sovos’a sattılar. 2014 yılında Endeavor Girişimcileri seçilen Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Işın’ın kurduğu iyzico ise, geçtiğimiz hafta 165 Milyon Dolar’a PayU’ya satıldı.

2019-2020 dönemi Yönetim Kurulu üyeleri tam listesi

Üç Kurucu Üye Ali Koç, Murat Özyeğin, Suzan Sabancı Dinçer; önceki dönemden devam eden on altı üye Alp Saul, Barbaros Özbugutu, Bülent Akgerman, Cansen Başaran Symes, Ebru Dorman, Ebru Özdemir, Emre Kurttepeli (Başkan), Emre Zorlu, Fady Jameel (Onursal), Hayri Çulhacı, Işık Keçeci Aşur, İlker Koçer, Nevzat Aydın, Tankut Turnaoğlu ve katılan iki yeni isim Fırat İşbecer ve Koray Bahar.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.