Webrazzi Arena 2019 başvuruları için gecikmeyin!

Bu yıl 5.si düzenlenecek Webrazzi Arena 2019 için başvurular tam gaz devam ediyor.
Webrazzi Arena 2019 başvuruları için gecikmeyin!

Geçtiğimiz aylarda sizlerle, Türkiye'nin en büyük girişimcilik yarışması olan ve ilk olarak 2015 yılında düzenlediğimiz Webrazzi Arena, Webrazzi Summit 2019'un başvurularının açıldığı haberini paylaşmıştık. Bu yıl 5.si düzenlenecek Webrazzi Arena 2019 için başvurular tam gaz devam ediyor.

23 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2019'un bir parçası olacak olan Webrazzi Arena girişimcilik yarışmasına katılmaya hak kazanan girişimler, Türkiye'nin ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilme imkanına sahip olacaklar.

Webrazzi Arena'nın girişimlere sağladığı faydalar

Webrazzi Arena 2019'a katılma hakkı kazanacak girişimler, Türkiye'nin ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2019’da, yine Türkiye'nin ve bölgenin en önemli girişimcilik yarışmasında yer alarak potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilecekler. Bunlara ek olarak yerli ve yabancı basın sayesinde dikkate değer geri bildirimlere sahip olacaklar.

Ayrıca ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2019’a katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilecekler. Webrazzi Summit 2019 öncesinde düzenlenecek olan, yurtiçi ve yurtdışından sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı ‘VIP Dinner’ ve diğer tüm organizasyonlara 2 kişilik davetiye hakkı kazanabilirler.

Girişimlerin potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla buluşma şansı yakalayacağı bu özel alanda etkinlik süresince onlarca girişim yer alacak.

Webrazzi Arena’ya katılacak girişimlerin gelen başvurular içerisinden Webrazzi ekibi tarafından seçileceğini ve genel başvurular arasında seçim yaparken belli kriterlerin dikkate alınacağını da belirtelim. Webrazzi Arena öncesi benzer başka yarışma ya da programlara katılmış olan girişimlere ise sıcak bakmadığımızı, ancak girişimlerin daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabileceklerini de not düşelim.

Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimler ödeme sistemlerinden mobil oyuna, SaaS’tan e-ticarete kadar çok farklı kategoride yer alabilirler. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.