George R.R. Martin'in yeni oyun projesi: Elden Ring

Sızdırılan bilgilere göre George R.R.Martin ve Hidetaka Miyazaki, Dark Souls'un geliştiricisi From Software ile Elden Ring isimli yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.
George R.R. Martin'in yeni oyun projesi: Elden Ring

Yazar George R.R.Martin, Game of Thrones'un sona ermesinin ardından kolları yeni projesi için kolları sıvadı. Sızdırılan bilgilere göre yeni bir oyun üzerinde çalışan Martin, Dark Souls'un geliştiricisi From Software'in danışmanı konumunda.

Bu söylentilerin yanı sıra Niko Partners'ta kıdemli analist olarak çalışan Daniel Ahmad, Elden Ring'in posterini paylaştı. Bu yeni oyunun Hidetaka Miyazaki ve George R.R. Martin tarafından üretine yeni bir dünyada geçtiğini yer belirten Ahmad, oyunun Xbox One, PS4 ve PC'de oynanabileceğini de ekledi. 

Söylentilere göre Elden Ring'de oyuncular yeni krallıklar keşfediyor. Oyuncular, her bir krallığın hükümdarını öldürdürdüğünde ise yeni özel yetenekler ve doğaüstü güçler kazanıyor. 

Dünyanın en büyük oyun etkinliği E3'ten hemen önce gündeme gelen bu söylentiler, gelecek hafta başlayacak etkinlikte yapılacak yeni duyurularla doğrulanabilir. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.