9PM Football Managers oyunu ilk 10 günde 100 bin indirilme barajını aştı

9PM Football Managers oyunu ilk 10 günde 100 bin indirilme barajını aştı

Ocak ayının ilk günlerinde Yılmaz Vural’ın hikayesini anlatan futbol menajerlik oyunu 9PM Football Managers'tan sizlere bahsetmiştik. 26 Aralık tarihinde hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunulan 9PM Football Managers, ilk 10 gününde önemli bir başarı yakaladı.

Hikaye odaklı olan ve merkezine ülkemizin önemli teknik direktörlerinden olan Yılmaz Vural‘ı alan 9PM Football Managers oyunu, yayınlandığı ilk 10 günde 100 bin indirilme barajını aşmayı başardı. 9PM Football Managers oyunun uygulama marketlerinde en çok indirilen oyunlar arasında ilk beşte yerini aldığını da ekleyelim.

Başarılarının hızla devam edeceğini dile getiren Uncosoft’un CEO’su Enes Çakır, bu hızlı yükselişte özellikle ülkemizdeki futbol menajerlik oyunu severlerin büyük katkısının olduğunu ve yurt dışında yaşayan Türklerden de desteklerini beklediklerini sözlerine ekledi.

Oyuna olan ilginin gün geçtikçe daha da arttığını belirten Enes Çakır, kullanıcılardan gelen yorumların ve önerilerin kendileri için çok değerli olduğunu, bu yorumlar ve öneriler neticesinde oyunun en kısa zamanda kullanıcıların istekleri ile şekilleneceğini ve tüm zamanların en favori oyunu olacağını dile getirdi.

ilk haftasında Apple'ın uygulama mağazası olan App Store’un oyun önerileri içinde de yer alan 9PM Football Managers, 26 Ocak’ta sona erecek olan 1986 liginin bitimiyle birlikte sezon sonunda kullanıcılarına çeşitli sürpriz vermeyi de planlıyor. Dilerseniz 9PM Football Managers oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.