Fırat Demirel’in Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri kitabı satışa çıktı [10 kitap hediye]
Girişim

Fırat Demirel’in Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri kitabı satışa çıktı [10 kitap hediye]

 • Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri ismi ile geçtiğimiz hafta ön siparişe açılan kitap, 19 Kasım Pazartesi günü itibariyle ise satışa çıktı

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Webrazzi’nin eski editörlerinden Fırat Demirel'in Türkiye’nin İnternet Girişimleri isimli bir kitap projesine başladığını sizlere aktarmıştık. Arıkovanı'nda başarılı bir fon toplama süreci yaşayan proje, toplamda 54 bin 25 TL toplamayı başardı.

Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri ismi ile geçtiğimiz hafta ön siparişe açılan kitap, 19 Kasım Pazartesi günü itibariyle ise satışa çıktı. Ülkemizdeki önemli girişimlerin hikayelerine yer veren Geleceği Görenler, Mynet, Ekşi Sözlük, İtiraf.com, Pilli Network, Yemeksepeti, GittiGidiyor, Nokta Medya, Cember.net, Grou.ps ve Webrazzi gibi önemli girişimlerin hikayelerini okuyucuları ile buluşturuyor.

Kronik Kitap yayınevinden çıkan Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri kitabının ilk baskısı ise 5 bin adet. Geleceği Görenler kitabında karşımıza henüz internetin yeni yeni kullanılmaya başladığı bir dönemde bazen dev bir şirketin yönetimini reddedip kendi işini kuran genç bir iş adamının hayatına, bazen gül gibi mesleğini bırakıp çok yeni bir alana odaklanan cesur mühendislerin dünyasına konuk olacağız.

10 kitap hediye!

Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri kitabını şu an için D&Ridefix, Babil.com, Kitapyurdu, OdaKitap ve Pandora'dan satın alabileceğinizi de belirtelim. Son olarak Webrazzi okuyucularına 10 adet Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri kitabını hediye edeceğimizi de ekleyelim. Yazıya yorum yapan ilk on Webrazzi okuru hediye kitapların sahibi olacaklar.

Güncelleme: İlk 10 yorum tamamlandı. Kazananlarla ayrıca iletişime geçilecek.

Yorumlar (13)
 1. Kitap aşamasına gelene kadar ilgiyle takip ettim. Bazen Olmaz kitabına benzer şekilde harika olacağını düşünüyorum. Başarılar!

 2. genelde yabancı kaynaklı olurdu böyle çalışmalar, fırat demireli tebrik ediyorum, ilk yorum yapan olduğuma göre imzalı bekliyorum kitabımı :) :) :) (şaka bir yana başarılar, daha böyle ilginç kitaplar bekliyoruz)

 3. Merakla beklediğim kitap nihayet satışta. Emeği geçen katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim.

 4. Böyle değerli kaynak için Fırat Demirel'e teşekkürlerimi sunarım ayrıca bu durumdan bizi haberdar eden Webrazzi ailesine sonsuz teşekkürler.

 5. İçinde 2-3 first-mover girişim daha olaydı iyiydi :) Fırat okumaktan keyif aldığımız bir yazar yolu açık olsun ;)

 6. Tebrikler.

  Bir de bazı Türk iş adamları/girişimcilerinin otobiyografilerini görebilsek ileride. Kendileri düşünüyor mu acaba...

 7. Girişimcilik dünyasında geleceği görebilmek adına, alanında deneyimli isimlerin hikayesini okumak oldukça keyifli olacak.

 8. bu girişimleri bir de senin gözünden okumak için sabırsızlanıyoruz!

 9. Merhabalar,

  Türkiye'nin önemli firmalarının girişim hikayelerinden girişime meraklı biri olarak öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum.

  Bir yazılımcı olarak her yeni günde onlarca girişim planı yapıyorum ancak nasıl gerçek hayata dönüştürebileceğim konusunda bir fikrim yok.Yönlenme ve bir yol haritası olması konusunda girişim hikayelerinin faydası olacağını düşünüyorum.

  Başarılarınızın devamını dilerim.

 10. Bir tarih yazıldı bu kitapta, merakla bekliyorum

 11. Arşivlik bir kitap olacağından eminim. Ellerine sağlık Fırat Bey in.

 12. Bende kitap istiyorum ve webrazzi ailesini çok seviyorum teşekkürler

 13. Hep yabancılara ait yatırımlar ile ilgili kitaplar var piyasada. Ebay, Alibaba,Google vb. Türkiyede boşluk dolduracak bir kitaptır diye tahmin ediyorum.Anlatımı ve içeriği doyurucudur umarım.