Fırat Demirel’in Geleceği Görenler-Türkiye’nin İlk İnternet Girişimleri kitabı satışa çıktı [10 kitap hediye]
Arama
Girişim

Fırat Demirel’in Geleceği Görenler-Türkiye’nin İlk İnternet Girişimleri kitabı satışa çıktı [10 kitap hediye]

 • Geleceği Görenler-Türkiye'nin İlk İnternet Girişimleri ismi ile geçtiğimiz hafta ön siparişe açılan kitap, 19 Kasım Pazartesi günü itibariyle ise satışa çıktı

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Webrazzi’nin eski editörlerinden Fırat Demirel‘in Türkiye’nin İnternet Girişimleri isimli bir kitap projesine başladığını sizlere aktarmıştık. Arıkovanı‘nda başarılı bir fon toplama süreci yaşayan proje, toplamda 54 bin 25 TL toplamayı başardı.

Geleceği Görenler-Türkiye’nin İlk İnternet Girişimleri ismi ile geçtiğimiz hafta ön siparişe açılan kitap, 19 Kasım Pazartesi günü itibariyle ise satışa çıktı. Ülkemizdeki önemli girişimlerin hikayelerine yer veren Geleceği Görenler, Mynet, Ekşi Sözlük, İtiraf.com, Pilli Network, Yemeksepeti, GittiGidiyor, Nokta Medya, Cember.net, Grou.ps ve Webrazzi gibi önemli girişimlerin hikayelerini okuyucuları ile buluşturuyor.

Kronik Kitap yayınevinden çıkan Geleceği Görenler-Türkiye’nin İlk İnternet Girişimleri kitabının ilk baskısı ise 5 bin adet. Geleceği Görenler kitabında karşımıza henüz internetin yeni yeni kullanılmaya başladığı bir dönemde bazen dev bir şirketin yönetimini reddedip kendi işini kuran genç bir iş adamının hayatına, bazen gül gibi mesleğini bırakıp çok yeni bir alana odaklanan cesur mühendislerin dünyasına konuk olacağız.

10 kitap hediye!

Geleceği Görenler-Türkiye’nin İlk İnternet Girişimleri kitabını şu an için D&Ridefix, Babil.com, Kitapyurdu, OdaKitap ve Pandora’dan satın alabileceğinizi de belirtelim. Son olarak Webrazzi okuyucularına 10 adet Geleceği Görenler-Türkiye’nin İlk İnternet Girişimleri kitabını hediye edeceğimizi de ekleyelim. Yazıya yorum yapan ilk on Webrazzi okuru hediye kitapların sahibi olacaklar.

Güncelleme: İlk 10 yorum tamamlandı. Kazananlarla ayrıca iletişime geçilecek.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (13)
 1. furkangul4 dedi ki:

  Kitap aşamasına gelene kadar ilgiyle takip ettim. Bazen Olmaz kitabına benzer şekilde harika olacağını düşünüyorum. Başarılar!

 2. mikropol dedi ki:

  genelde yabancı kaynaklı olurdu böyle çalışmalar, fırat demireli tebrik ediyorum, ilk yorum yapan olduğuma göre imzalı bekliyorum kitabımı 🙂 🙂 🙂 (şaka bir yana başarılar, daha böyle ilginç kitaplar bekliyoruz)

 3. rasit dedi ki:

  Merakla beklediğim kitap nihayet satışta. Emeği geçen katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim.

 4. umutkirman dedi ki:

  Böyle değerli kaynak için Fırat Demirel’e teşekkürlerimi sunarım ayrıca bu durumdan bizi haberdar eden Webrazzi ailesine sonsuz teşekkürler.

 5. notdefteri dedi ki:

  İçinde 2-3 first-mover girişim daha olaydı iyiydi 🙂 Fırat okumaktan keyif aldığımız bir yazar yolu açık olsun 😉

 6. Esat D dedi ki:

  Tebrikler.

  Bir de bazı Türk iş adamları/girişimcilerinin otobiyografilerini görebilsek ileride. Kendileri düşünüyor mu acaba…

 7. muratmtr dedi ki:

  Girişimcilik dünyasında geleceği görebilmek adına, alanında deneyimli isimlerin hikayesini okumak oldukça keyifli olacak.

 8. gokhanmms dedi ki:

  bu girişimleri bir de senin gözünden okumak için sabırsızlanıyoruz!

 9. hang26 dedi ki:

  Merhabalar,
  Türkiye’nin önemli firmalarının girişim hikayelerinden girişime meraklı biri olarak öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum.
  Bir yazılımcı olarak her yeni günde onlarca girişim planı yapıyorum ancak nasıl gerçek hayata dönüştürebileceğim konusunda bir fikrim yok.Yönlenme ve bir yol haritası olması konusunda girişim hikayelerinin faydası olacağını düşünüyorum.
  Başarılarınızın devamını dilerim.

 10. mk dedi ki:

  Bir tarih yazıldı bu kitapta, merakla bekliyorum

 11. qokhankahyaoqlu dedi ki:

  Arşivlik bir kitap olacağından eminim. Ellerine sağlık Fırat Bey in.

 12. Askop dedi ki:

  Bende kitap istiyorum ve webrazzi ailesini çok seviyorum teşekkürler

 13. weberkan dedi ki:

  Hep yabancılara ait yatırımlar ile ilgili kitaplar var piyasada. Ebay, Alibaba,Google vb. Türkiyede boşluk dolduracak bir kitaptır diye tahmin ediyorum.Anlatımı ve içeriği doyurucudur umarım.

Bir Yorum Yazın