Yerli fintech AkıllıBES'ten yeni özellik: BES Asistan

Yerli fintech AkıllıBES'ten yeni özellik: BES Asistan

Bireysel emeklilik konusuna odaklanan bir girişim olan BES Asistan, ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Webrazzi Fintech 2017 konferansımızda karşımıza çıkmıştı. Kullanıcılarının emeklilik planlarını çok daha kolay bir şekilde yönetmelerini sağlayan AkıllıBES, yeni özelliği olan BES Asistanı kullanıma sundu.

Oyun oynayarak hediye kazanma imkanı

AkıllıBES'in oyun platformu olarak hizmet verecek olan BES Asistan, oyun oynayarak ve test çözerek hediyeler kazanabileceğiniz bir özellik. Bunlara ek olarak herkesin istediği kişilerle veya herkesle emeklilik planlarını paylaşabildiği sosyal paylaşım platformu da olacak olan BES Asistan, paylaşılan emeklilik planlarını takip edebilme ve başkalarının yaptığı fon dağılım değişiklik haklarını görebilmenize de olanak tanıyor.

Tüm emeklilik şirketlerinden istediğiniz planı oluşturmanıza imkan tanıyan BES Asistan, planları karşılaştırmanıza da olanak sağlıyor. BES Asistan sayesinde kendinizin ve sizinle paylaşılan emeklilik planlarını birbirleriyle ve piyasa verileri ile çok hızlı karşılaştırma yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

Özel simülasyon ve hesaplama makinesi sayesinde geriye dönük her türlü analizleri yapmak ve tüm senaryoları test etmek de mümkün. Kullanıcı deneyimine önem veren ve BES’i keyifli hale getirmek için çalışan AkıllıBES, eğlenirken bir yandan da finansal okur yazarlığa katkıda bulunmayı hedefliyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.