BTCTürk'ten 5. yılına özel sıfır komisyon
Blockchain

BTCTürk'ten 5. yılına özel sıfır komisyon

Geçtiğimiz Mayıs ayında 500 bin kullanıcıya ulaşan kripto para işlem platformu BTCTürk, Haziran ayının ilk günlerinde ise platformuna Litecoin'i eklemişti. Bugün ise 5. yılını kutlamaya hazırlanan BTCTürk, yaş günü olan 1 ve 2 Temmuz günleri için kullanıcılarına sıfır komisyon imkanı sunacak.

512 bin kullanıcıya sıfır komisyon fırsatı

Kısacası yaş gününü kullanıcıları ile kutlayacak olan kripto para işlem platformu BTCTürk, hatırlatmak gerekirse 1 Temmuz 2013 tarihinde işlem yapmaya başlamıştı. Bugün toplamda 512 bin kullanıcıya ulaşan platform, Türkiye’de sanal pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdürüyor.

Global ölçekte Blockchain üzerine odaklanmış ve Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteren BtcTürk, Türkiye’de sektör standartlarının oluşturulması amacıyla hareket ediyor.

5 yıldır BtcTürk’ü geliştirerek günümüz konumuna getirdiklerini belirten ve Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu olduklarına dikkat çeken BtcTürk CEO’su Özgür Güneri, BtcTürk olarak bugüne kadar başardıklarının çok daha ötesinde hayaller kurabilmelerine imkân sağlayan başta tüm kullanıcıları olmak üzere tüm paydaşlarına ve teknolojinin geleceğine inanan herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Yorumlar (2)
  1. Bu özgüvenlerinden ötürü BTCTürk'ü tebrik etmek gerekli. Gerek kullanıcı sayılarını paylaşmaları gerekse de Türkiye'deki mevzuata uygun şekilde çalışma istekleri çok güzel ve bu sektör için önemli.

    Paribu'da belki daha fazla işlem oluyor ama onlarla çalıştığımda, attığım mesajlara kimse cevap vermiyordu. Komisyon kazanımları için fatura istediğimde yine kimse dönüş yapmıyordu. Kısacası Yüklü miktarda para gönderiyoruz ama Paribu'dan kimse size istediğinizle ilgili bir cevap vermiyor. Bir şirket nasıl olurda size komisyon faturasını gönderemez? Yazışmalar elimde, gönderiyoruz da diyemezler. Açıkçası sektörde bu gibi durumların regüle olması için bunların konuşulması gerekli. Oraya ticari ünvanını yazmakla iş bitmemeli. Açıkçası Paribu'nun fatura kesmeme konusundaki süreçlerini maliye açısından nasıl yönettiklerini merak ediyorum.

    Bu alandaki hareketliliği doğru buluyorum. Mesela Bitlo'nun sektöre girme amaçlarının da arkasında kim olduğu belli olmayan Bitcoin alım satım borsalarına duyulan güvensizlik olduğunu biliyorum. İhtiyaç çok doğru tesbit edilmiş. Büyük gruplarında sektöre girmesi ile bu alanda çok daha güvenilir işlerin olduğunu görebiliriz umarım.

    BTCTurk'ü bu güven veren hareketlerinden dolayı tekrar tebrik ederim. Umarım sektörde herkes onları örnek alır.

  2. Ali Diler Ali Diler

    bitlo hangi gurubun