Hepsiexpress Bursa ve İzmir'de hizmet vermeye hazırlanıyor

Hepsiexpress Bursa ve İzmir'de hizmet vermeye hazırlanıyor

İlk olarak 2016 yılında karşımıza çıkan ve geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Hepsiexpress, e-ticaret müşterilerinin hayatını kolaylaştıran akıllı çözümler sunuyor. E-ticaret müşterilerini operasyonlarının merkezine koyan Hepsiexpress, sunduğu aynı gün, ertesi gün randevulu ve hafta sonu teslimat seçenekleri ile birlikte randevulu iade hizmetlerini e-ticaret kullanıcılarının hayatına kolaylaştırıyor.

Özel eğitimlerden geçen ve performans sistemine dayalı çalışan profesyonel teslimat filosu sayesinde, müşterilerle sipariş verdikleri ürünleri hasarsız ve güvenilir bir şekilde buluşturan Hepsiexpress, Türkiye’deki yaklaşık 30 milyar TL’lik çok kanallı ve online perakende pazarının yüzde 65’ine erişiyor ve operasyonlarını yaygınlaştırıyor.

Şu an için İstanbul, Kocaeli ve Ankara'da hizmet veren Hepsiexpress, gelecekte Bursa ve İzmir şehirleri için de hizmet vermeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıla oranla 5 kat büyümeyi hedefleyen Hepsiexpress, yılda ortalama yüzde 35 büyüyen e-ticaret sektörünün büyümesine de destek olacak.

E-ticaretten alışveriş yapan müşterilerin ihtiyaçlarını gözeterek, müşteri deneyimini mükemmelleştirmeye yönelik yenilikçi bir modelim oluşturduklarını dile getiren Hepsiexpress Genel Müdürü Umut Aytekin, yaptıkları araştırmalardan yola çıkarak, e-ticaret müşterilerinin siparişlerine daha hızlı ve tercih ettikleri zaman diliminde ulaşabilmeleri için hafta içi ya da hafta sonu aynı gün ya da ertesi gün randevulu sipariş seçeneklerini sunmaya başladıklarını belirtti.

Müşterilerinin müsaitlik durumlarına göre, randevu erteleme ya da randevulu iade hizmetlerinden de faydalanabileceğini paylaşan Aytekin, Hepsiexpress ile e-ticaret alışverişinin kontrolünün artık müşterilerde olduğunu dile getirdi. Hepsiexpress’in yaptırdığı "E-ticaret müşteri içgörüsü anketine" göre kullanıcıların yüzde 97'si teslimat zamanının onlar için önemli olduğunu belirtiyor.

Her iki kişiden birinin randevulu teslimat için ödeme yapmaya hazır

Ankete göre ertesi gün randevulu hizmeti tercih edenlerin oranı yüzde 65, özel tercih randevulu hizmeti (hafta sonu, akşam, aynı gün) tercih edenlerin oranı ise yüzde 35. Ankete göre her iki kişiden birinin randevulu teslimat için ödeme yapmaya hazır olduğunu belirtelim.

Kendi geliştirdiği yerli yazılım sayesinde müşterilerden alınan geribildirimlere göre hizmetlerini sürekli geliştiren HepsiExpress, taşıyıcıların performansını izleyip değerlendiriyor ve müşteri memnuniyetini analiz ediyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.