Çoklu dil ve platform desteği bulunan analiz ve raporlama aracı: Mode Studio

Çoklu dil ve platform desteği bulunan analiz ve raporlama aracı: Mode Studio

Orta ve büyük ölçekli şirketlerin genel problemlerinden biri, ellerinde birçok farklı kanaldan akan veri olduğu halde bu verileri bir araya getirip anlamlı sonuçlar çıkaramıyor olmaları. Her şey dağınık bir halde olunca da pek fazla faydası olduğunu söyleyemeyiz. İşte burada kullanmaya başlayabilecekleri, onlarca farklı platformdan veri aktarımı yapabilecekleri, bu veriyi analiz ederken birden fazla dili aynı araç üzerinde kullanabilecekleri bir araçtan söz etmek istiyorum, Mode Analytics.

Mode Analytics, analiz ve raporlama aracı olarak konumlanmış bir girişim ve en temel özelliklerini "her zaman ücretsiz" olacak şekilde kullanıcılara sunuyor. Bunun yanında tabi ki farklı ücretli paketleri de bulunuyor ve bu paketlerde ek özelliklere sahip olabiliyorsunuz.

Amazon'dan Google'a, Microsoft'tan Oracle'a kadar birçok farklı veri ambarını rahatlıkla entegre edebiliyorsunuz ve aynı uygulama üzerinden SQL, Python ve R gibi analizler yapılırken oldukça sık kullanılan programlama dillerini kullanabiliyorsunuz.

Mode Analytics sadece veri analizi için arayüzler sunmakla da kalmıyor. Yapılan analizleri hazır ve özelleştirilmiş grafiklerle sunmanızı, ekip arkadaşlarınızla aynı analizler ve raporlar üzerinde çalışmanızı da sağlıyor.

Yapılan her analizin bir açık bir de kapalı linki oluşturuluyor otomatik olarak ve bu link gerçek zamanlı olarak yapılan değişikliklere göre yenileniyor. Böylece hazırladığınız bir raporu değiştirdikten sonra tekrar göndermek gibi dertleriniz de kalmıyor. Eğer gününüzün büyük bir bölümü veriler içerisinde bir şeyler çıkarmakla geçiyorsa (veya artık öyle olacaksa) bu araç sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Veriye çok daha rahat ulaşarak grafiklere dökebilir, sonrasında yorumlamaya ve üzerinde düşünmeye daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.