Girişim Ofisleri'nde bu hafta Udentify'ı ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Udentify'ı ziyaret ettik

Girişim Ofisleri‘nin bu haftaki bölümünde Udentify ofisini ziyaret ettik. Görüntü işleme teknolojileri geliştiren ve gerçek bir girişim ofisi olan bu haftaki programımızda girişime dair detayları bulabileceksiniz. İyi seyirler.

Yorumlar (9)
 1. Biz okuyucular alıştık büyük yerleri ve ekipleri görmeye ama burada önemli olan üretmek ve değer yaratmak. Bu ülkeye bir kişi dahi istihdam sağlayan, vergi veren, değer yaratan tüm girişimler başımızın tacıdır. Ben kurucuları ve ekibi içten buldum. Arkadaşlara yürekten başarılar dilerim.

 2. Diğer ofislerden sonra çok küçük bir ofis geldi. Sanırım daha yolun başındalar ve ofise çok para harcamak istemiyorlar. Pasajlardaki ofisler gibi. Bütcede düşük diye düşünüyorum. Yazılımcılarında 3k dan yukarı aldıgını düşünmüyorum. Zira ısınmayı ufo ile yaptıklarından belli. Benim tavsiyem şu yönde olur. Gerekirse ceplerine 1 maaş az alsınlar ama yaşanılabilir bir ofis tercih etsinler. Perferfomans artabilir.

  1. Pologuy Pologuy

   Koca teknoloji devleri garajlardan çıkıyor. Siz az alın daha iyi ofise geçin diyosunuz.

  2. Ahmet Cakir Ahmet Cakir

   Kurumsalliktan oleceksiniz ya.

   IKEA masa sandalye bir de bilgisayar. Az acip okuyun Slack, Amazon vs nerelerden gelmis.

   Ben kardesleri gonulden kutluyorum, vazgecmesinler. Masa sandelye takmayin arkadaslar.

   Tebrikler.

 3. Lobaba Lobaba

  Bazen az daha çok. O alışagelen ofislerin dışında ben bir fark göremiyorum. Apple tasarımları çekirdek bir ekipten çıkıyor. Burada üreten beyinler söz konusu. İş modeli ise perakende sektörü açısından bulunmaz bir nimet. Global piyasada yer edineceklerini düşünüyorum. Çok rahat yatırım alabilecekleri şimdiden belli. Başarılar arkadaşlar. Not: İlk defa burada haberim olan bir girişim.

  1. Mithat S. Mithat S.

   Ekipten hangisisin :)

 4. Orhan Orhan

  Bu ölçekteki girişimler tanıtılarak desteklenmeli, artık sahibinden, gittigidiyor, n11, yemeksepeti vs. artık bunlar kurumsallaştılar. Udentify umarım Türkiye şartlarında dayanabillir vs varlığını sürdürür. Bol şans.

 5. Ahmet Ahmet

  Burada çalışan arkadaşlar isterse yetenekleriyle yemeksepetinde daha kolay iş bulurlar. Önemli olan mekan değil iş olarak bakan arkadaşları tebrik ediyorum. Başarılarının devamlarını diliyorum.

 6. En önemlisi değer üretmek arkadaşlar katma değeri yüksek şeyler üretiyorlar, keyifli ve kendilerini geliştiren işler yaptıklarına eminim. Bir ürüne katkı sağlamak ve senin katkınla büyümesini izlemek gibi keyifli bir şey yoktur. Parayı istedikleri an farklı yerlerde de kazanabilirler. Bizim ülke olarak kafamız hep az eforla çok kazanmak çünkü günlük düşünüyoruz, hayal kurmayı unuttuk, geleceği şekillendirebileceğimize hiç inancımız yok.