Yerli kripto para borsası Binans, üye alımına başladı
Girişim

Yerli kripto para borsası Binans, üye alımına başladı

Kripto paraların dünyada büyük bir ivme kazanmasıyla Türkiye de bu konuda güzel adımlar atmaya başladı. Kripto para borsasının en yeni girişimlerinden biri olan ve daha önce sizinle tanıştırdığımız Binans da üye alımına başladı.

Hakan BaşAlper Özdemir ve Mustafa Alpay ortaklığında kurulan Binans ilk önce Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları işleme açmasını bekliyoruz. İlk açılışın ardından ise Erc-20 tokenlerini yani diğer altcoinleri kapsayarak etki alanını genişletmeyi hedefleyen girişim, ilk üyeleri için bir güzellik yapıyor ve alım satım işlemleri başlayana kadar hesabınızı oluşturup onaylattığınız anda 100 TL'lik "Hoş Geldin" hediyesini hesabınıza yüklüyor.

Sisteme giriş yapıp hesap bilgilerinizi tamamladıktan sonra belirtilen evrakları yükleyip kimliğinizi doğruluyorsunuz ve belirtilen meblağ hesabınıza yükleniyor.

Dijital paralarınızı offline cüzdanlarda muhafaza edeceğiniz yerli girişim Binans'ın kurucusu Hakan Baş'ı, geçtiğimiz sene gerçekleşen Webrazzi Fintech 2017 konferansımızda da dinlemiştik.

Kripto para borsası konusunda Türkiye'de bir ilk olmasa da tecrübeli girişimcileriyle iddialı bir noktaya gelme potansiyeline sahip Binans, hedefini güvenilir ve kalıcı bir oyuncu olmak olarak açıklıyor.

Yorumlar (16)
 1. Kopyaciligin da bu kadari, neden unlu bir borsanin adini kopyalamayi tercih etmisler ki?

 2. Eda Deniz Eda Deniz

  binance.com ile bir ilgisi var mı acaba?

 3. Çok yaratıcı bir isimle karşımızda oldukları için teşekkürler.

 4. sms doğrulamada sorun mu var acaba?

 5. Öz Binance. Allah aşkına böyle isim mi olur?

 6. Keşke bu haber başka türlü içeriğe sahip olsaydı. Bu kadar tezat bir şekilde 3 kişi bula bula bunu mu buldular diyeceğim. Demek bulmuslar ve PR dahi yapılıyor. Çok merak ediyorum ne kafası bu!.... Hiç mi göremiyeceğiz 0 şikayet 0 sıkıntı 10/10 güvenli bir platform. Şuan ki (şahsen benim kullandıklarım sıkıntısız güzel çalışıyoruz) borsaları çoğunda ya support ya altyapı ya hizmet eksikliği, gibi birçok sorun lar okuyorum, duyuyorum.

  Neyse konu uzamasın. Abiler biraz yenilik, yaratıcılı ve tamamen işleyen bir mekanizma olması ümidi ile. İsmi yol yakınken Re-lasman tarzı bir kılıfla değiştirin tavsiye ile Esen Kalın...

 7. İsmi kopyaladıkları gibi kullanıcıyıda yanlış yönlendiriyorlar. Ana sayfalarında 100TL hediye veriyoruz yazıyor ama komisyondan düşüyorlarmış. Hiç bir işe yaramaz.

 8. Ensul Digung Ensul Digung

  bittrrek, polonez, coinbez ve kukayyım ı da bekliyoruz.

 9. BitcoinWhite oylaması Bit-z de yarın(27 Şubat) başlıyor ve 6 Mart akşamına kadar devam edecek. 350.000 BTW oy verenlere dağıtılacak. Yapmanız gereken çok basit BitcoinWhite resmi referans linki(Telegram grubuna gelin) ile Bit-z Exchange sitesine üye olun ve 50 VTC(VoteCoin) ile oy verin gerisi ödülü almak için oylamanın bitmesini bekleyin :)

 10. Murat İnceer Murat İnceer

  komik misiniz siz ya? :)))) bi gidin. Milleti rahat bırakın. Binans ne la? isme bak, ağzınla kuş tutsan boş bundan sonra :DD

 11. Biri çıkar Bittireks açarsa hiç şaşırmam :)

 12. Tebrikler bu kadar zor bir sektörde oyuncu olmak her babayiğidin harcı değildir. Umarım çok iyi yükselir. Başarılar dilerim. Herkes isme takılmış. Neredeyse hiç faydalı geri bildirim yok bu yorumlarda. Mobilden bile hızlı kyc sistemini geçiyor olmak güzel yenilik olmuş. Tebrikler.

 13. Sekaist Sekaist

  kimlik doğrulama kısmında sorun var. yeni kimlik ölçülerini kabul ettiremedim.

 14. Mehmet C. Mehmet C.

  Allah aşkına, biz bu sektörde yerel sirket başarıları görmek isterken siz gidip, akla mantığa sığmayacak şekilde bir borsanın(binance.com) aynı adını okunuşu ile kopyaliyorsunuz. Sırf bu yüzden benim gibi müşterileri asla kazanamayacaksınız. Başka şirketleri kendi ozguvenlerinden ötürü destekleyeceğiz, sizi değil.

 15. Bu kadar saçma bir borsa görmedim. Ne adres var, ne komisyon oranları. Borsa işinde para var diyen borsa açıyor anlaşılan. 3 borsa var TR'de Paribu, BTCTurk, Koinim. Bunlar bize yeter de artar..

 16. Cenk Tosun Cenk Tosun

  Normalde productive yorum yaparım ama bunları batmayı şimdiden garantilemiş yolun başında. Darısı diğerlerinin başına.