Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

2018’in ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2018 için geri sayım tam gaz devam ediyor!

Türkiye’deki e-ticaret sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenlenecek. Tüm gün boyunca gerçekleşecek konferansımızda, sadece e-ticareti değil, perakendede yaşanan dijital dönüşümü ve bu dönüşümün sonuçlarını da konuşacağız.

Geçtiğimiz günlerde, Webrazzi E-Ticaret 2018'in ilk tur konuşmacılarını açıklamıştık. Şimdi de yeni belirlenen isimleri sizlerle paylaşıyoruz. Konferansın konuşmacıları her geçen gün artmaya devam ederken biz de belirlenen isimleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Webrazzi E-Ticaret 2018’e, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2018'in belirlenen konuşmacıları

Barış Aşık - askfriendo
Cüneyt Erpolat - Alibaba.com
Ece Altunmaral - Reflect
Ergin Üner - Bisu
Erhan Musaoğlu - Logiwa
Fikret Toydemir - Exastax
Göksel Güren - Vitrinova
Hande Çilingir - Insider
Kaan Çelikmen - Marks & Spencer / GAP / Banana Republic
Salih Yılmaz - LC Waikiki
Selim Aykut - Fjord
Serkan Uğraş Kaygalak - İş Bankası
Sonay Berktaş -
GazeteEkmekSüt
Yushik Kim - n11.com
Yusuf İbili - B2CDirect

Herkesin merak ettiği konuları değerli konuklarıyla ele alacak Webrazzi E-Ticaret 2018'de konuşmacı olacak yeni isimler, Alibaba.com'un Türkiye yöneticisi Cüneyt Erpolat, Fjord'un Business Design Director'ı Selim Aykut, Exastax'ın kurucusu Fikret ToydemirB2CDirect'in CEO'su Yusuf İbili, BiSu'nun kurucusu Ergin Üner ve Vitrinova'nun kurucusu Göksel Güren oldu.

Daha önce açıklanan isimleri de değinelim; İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş KaygalakInsider'ın kurucu ortağı Hande Çilingir, Logiwa'nın CEO'su Erhan Musaoğlu, Reflect'in kurucu ortağı Ece Altunmaral, askfriendo'nun kurucusu Barış Aşık.

Dünyanın yeni e-ticaret hedefi mutfağı anlatacak olan, GazeteEkmekSüt'ün kurucusu Sonay Berktaş ve perakendenin e-ticaret dönüşümünü anlatacak olan LC Waikiki E-Ticaret direktörü Salih Yılmaz ile Marks & Spencer, GAP ve Banana Republic'in E-Ticaret ve CRM müdürü Kaan Çelikmen de Webrazzi E-Ticaret 2018'de dinleyeceğimiz diğer isimler olacak.

Ayrıca n11.com’da Strateji ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Yu-Shik Kim, Türkiye e-ticaret pazarı hakkında önemli notlar paylaşıp n11.com’un son dönem kampanyalarından söz edecek.

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı için bilet almak isterseniz buraya, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

 

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

7 Mart Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.