Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu

2018'in ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2018 için geri sayım tam gaz devam ediyor!

Türkiye'deki e-ticaret sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenlenecek. Tüm gün boyunca gerçekleşecek konferansımızda, sadece e-ticareti değil, perakendede yaşanan dijital dönüşümü ve bu dönüşümün sonuçlarını da konuşacağız.

Her dönem büyümesi ile dikkat çeken moda dikeyini, kullanıcısı her geçen gün artan online market alışverişini, e-ticaretin vazgeçilemezi anında teslimi, FMCG’nin e-ticaret beklentisi gibi e-ticaretin gidişatını belirleyen birçok konuyu konuşacağımız Webrazzi E-Ticaret 2018'in ilk tur konuşmacılarını sizlerle paylaşıyoruz. Kısa bir süre içince Webrazzi E-Ticaret 2018’in tüm konuşmacıları ve programı da belli olacak.

Webrazzi E-Ticaret 2018'in ilk tur konuşmacıları

Barış Aşık - askfriendo
Erhan Musaoğlu - Logiwa
Hande Çilingir - Insider
Kaan Çelikmen - Marks & Spencer / GAP / Banana Republic
Salih Yılmaz - LC Waikiki
Serkan Uğraş Kaygalak - İş Bankası
Sonay Berktaş -
GazeteEkmekSüt
Yushik Kim - n11.com

Webrazzi E-Ticaret 2018’e, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilirsiniz.

Herkesin merak ettiği konuları değerli konuklarıyla ele alacak Webrazzi E-Ticaret 2018'de, İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş KaygalakInsider'ın kurucu ortağı Hande Çilingir, Logiwa'nın CEO'su Erhan Musaoğlu, Reflect'in kurucu ortağı Ece Altunmaral, askfriendo'nun kurucusu Barış Aşık bizlerle olacak.

Dünyanın yeni e-ticaret hedefi mutfağı anlatacak olan, GazeteEkmekSüt'ün kurucusu Sonay Berktaş ve perakendenin e-ticaret dönüşümünü anlatacak olan LC Waikiki E-Ticaret direktörü Salih Yılmaz ile Marks & Spencer, GAP ve Banana Republic'in E-Ticaret ve CRM müdürü Kaan Çelikmen de Webrazzi E-Ticaret 2018'de dinleyeceğimiz diğer isimler olacak.

Ayrıca n11.com’da Strateji ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Yu-Shik Kim, Türkiye e-ticaret pazarı hakkında önemli notlar paylaşıp n11.com’un son dönem kampanyalarından söz edecek.

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı için bilet almak isterseniz buraya, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

 

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

7 Mart Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.