Girişim Ofisleri Özel: Yemeksepeti Park

Nevzat Aydın’ın yönetimiyle Yemeksepeti’nin yeni ofisi Yemeksepeti Park, Yemeksepeti Park’tan 30 fotoğraf derken büyük gün geldi. Girişim Ofisleri programımızda Arda Kutsal, ilk defa kameranın önüne geçti ve Yemeksepeti Park’ı Nevzat Aydın ile birlikte gezdi.

Girişim Ofisleri Özel’de Arda Kutsal’ın ziyaret ettiği Yemeksepeti Park’a dair gördüğünüz fotoğrafların ötesinde çok fazla detay bulabileceğinizi belirtelim. Yemeksepeti Park’ın hazırlanmasındaki süreci baştan sona yöneten Nevzat Aydın hem mimari yönden yenilikleri hem de Yemeksepeti‘ne dair önemli detayları paylaştı.

Ofiste kart kullanımını, akıllı telefona taşınmasıyla başlangıç yapan videonun sonunda bir de sürpriz yer alıyor. Videoda hemen sona geçmeyin tabii 🙂 Sanat eserleri, teknolojik detayları ve ofis atmosferine kurum kültürünü yansıtmasıyla öne çıkan Yemeksepeti Park videomuz için çayınızı, kahvenizi yanınıza almayı unutmayın 😉

Yorumlar (23)

 1. ilk yorumu ben yapayım sadece girişi izledim. akşam izlemek için heyecanla bekliyorum. nevzat abi başarılar… kiloların sana yakışıyo abi…:)

  Cevapla
 2. Bence arda kutsal ara sıra böyle tanımlarda bulunmalı. Yemeksepetine gelirsek öyle böyle bir başarı değil bu, sıfırdan bu noktaya gelmek kolay bir iş değil. Nevzat Aydın’ın hikayesi herkese örnek olabilecek türden.

  Cevapla
 3. Harika biz tur videosu olmuş. Akşam ailem ile birlikte tekrar izleyeceğim. İnsanın aklına geliyor, acaba şirketin bu iyi niyetli ve güven duyan yaklaşımını su istimal eden çalışanlar oluyor mu ve bunu nasıl tespit ediyorlar? Yani çalışanlarının verimlerini nasıl değerlendiriyorlar…

  Cevapla
 4. Akşam seyretmeyi heyecanla bekliyorum. Nevzat Aydın süpersin 🙂

  Cevapla
 5. alt tarafı döner satıyosun ne gerek var böyle şeylere

  Cevapla
 6. Uzman Kişi |

  İnsan gurur duymadan edemiyor,
  Helal olsun.

  Cevapla
 7. cep telefonunun şarjı bitmiş bir şirket çalışanı arkadaşının telefonu ile girdiğinde o gün işe gelmemiş mi sayılıyor ? bordrosuna nasıl yansıyor… o kadar güzelliğin içinde takıldığım şeye bak 🙂 tebrikler, Trabzon’dan selamlar

  Cevapla
 8. çok samimi ve keyifli bir gezi olmuş nephanı da görmüş olduk 🙂

  Cevapla
 9. Tek kelimeyle bayıldım. Adamlar harika bir üs inşa etmişler. Tasarımda düşündükleri detaylar şahane. Umarım uluslararası pazarda da hak ettikleri yere gelirler.

  Cevapla
 10. Yemeksepeti’nin binası çok güzel olmuş ama Webrazzi TV’nin hem mevcut sunucusu hem de Arda Kutsal’ın sunumları çok ruhsuz. Araç test eden videolara hiç baktınız mı? Demek bina 10 katlı olsa video 1.5 saate çıkacak film gibi.

  Cevapla
 11. %54 gelir, %42 siparişte büyüme ve bunu 19 yıldır yapabilmek gerçekten önemli bir başarı. İnsanların iş yerinde fazla mesailerle vakit geçirmelerine pek taraftar olmasam da iş yerinin bu kadar çalışan dostu ve modern olması oldukça heyecan verici. Başarılarının devamını diliyorum.

  Cevapla
 12. Mükemmel.

  Cevapla
 13. Türkiye’de bir Nevzat Aydın gerçeği var, salt bilgi, kültür, vizyon ve empatiden oluşuyor adam. Valla ne denir, helal olsun Nevzat abi.

  Cevapla
 14. Ben olaya farklı bir açıdan yaklaşacağım. İnsanlar niye evde bir şeyler yapmayı denemezler hem daha sağlıklı hem de daha zevkli. Bu kadar mı rahata alıştık. Yeni yerlerinin hayırlı olmasını dilerim, Nevzat bey’i yeni projelerde de görmeyi umut ediyorum ve lütfen biraz kilo versin, sağlık yönünden yazıyorum yoksa bu haliyle çok sevimli ve şeker birisi kilo yakışıyor ama mutlaka kilo vermeli en değerli organımız kalbimizdir. Saygılarımla…

  Cevapla
 15. Ümit Öncel gezdirmeliydi bence.

  Cevapla
 16. Google, Microsoft gibi şirketlerin de ofislerini izlemiştim ancak Yemeksepeti’nin bence en iyisi. Yazilimcıları bu kadar düşündüğü için CEO’suna teşekkür ederim. (Not: Ben o şirkette çalışmıyorumç)

  Cevapla

Bir Cevap Yazın