Nevzat Aydın'ın yönetimiyle Yemeksepeti'nin yeni ofisi Yemeksepeti Park karşınızda
Girişim

Nevzat Aydın'ın yönetimiyle Yemeksepeti'nin yeni ofisi Yemeksepeti Park karşınızda

Yemeksepeti'nin Beşiktaş'taki eski ofisi, yıllarca herkesin ilgisini çeken bir ofis olarak aklımızda kaldı. "Bundan daha güzeli olabilir mi?" deyip yurt dışındaki muadillerini incelerken hiç de uzağa bakmamamız gerektiğine karar verdik.

Yemeksepeti'nin yeni ofisi Yemeksepeti Park'ı, Girişim Ofisleri özel bölümünde Arda Kutsal ziyaret etti ve oldukça dikkat çeken bir videoya imza attı. Perşembe günü yayınlayacağımız, Webrazzi TV’nin en sevilen programlarından Girişim Ofisleri‘nde Yemeksepeti Park’a dair her şeyi Arda Kutsal soracak, Nevzat Aydın cevaplayacak.

Perşembe günü yayınlanacak Girişim Ofisleri Özel programımızdan önce sizlere Nevzat Aydın'ın yönetimiyle Yemeksepeti Park'ın hazırlanış videosunu paylaşalım istedik. Nevzat Aydın'ın maestro olarak yönettiği Yemeksepeti Park'ın hazırlanış videosunu izledikten sonra dediklerimize siz de hak vereceksiniz.

Perşembe günü yayınlayacağımız, Yemeksepeti Park'a dair her şeyi Arda Kutsal ile Nevzat Aydın'ın keyifli sohbetiyle bulabileceğinizi hatırlatmış olalım. Takvimleri ayarlamayı unutmayın ;)

Yorumlar (25)
 1. hahahah kral adamsın nevzat abi :)

 2. Mithat S. Mithat S.

  ya tamam da ne üretiyorsun abicim? Dönerci Hüsoyu Ahmet amcaya pide siparişi vermekten öte?

  Bu adamların havalarına baksan Google kurmuş gibi ama özünde internetin ilk yıllarında olmalarının ve yurtdışından klonladıkları iş modellerinden başka bir esprisi yok.

  1. yaptıkları işi bende çok kayda değer bulmuyorum ama siz ne yaptınız Mithat bey ?

   1. peki siz ne yaptınız da Mithat Bey'e bu soruyu sorabiliyorsunuz Okan Bey?

    birini/birilerini eleştirebilmek için illa ki ondan o alanda veya farklı alanlarda daha iyi olabilmek mi gerekiyor?

    iyi top oynamadığını düşündüğün bir topçuyu eleştirirken "sen önce onun kadar iyi oyna ondan sonra mı eleştir" demek gerekiyor? veya bir siyasetçiyi eleştirebilmek için illa ki siyasetçi mi olmak gerekiyor?

    bayılıyorum toplumumuzdaki "senin kalıbın yetmez" 'cilere...

   2. Cemil Noyan Cemil Noyan

    Peki size ne oluyor da Mithat Bey'e bu soruyu soran Okan beyi savunmak için. Avukat mısınız?

   3. @Cemil Noyan konuyu HİÇ anlamamışsın kaldı ki Okan Bey'i ne ara nasıl savunmuşum, nasıl bir idraka sahipsin hiç anlamadım.

    Avukat değilim, endüstri mühendisiyim. Merakını giderdiysem ne mutlu bana.

  2. Mithat Hocam, senin burada ne işin var? Yorma kendini. Bu işler seni belli ki aşıyor. Uber var, Amazon var, Alibaba var. Ne anlatıyon be canım kardeşim sen...

   1. Ahmet Tuna Ahmet Tuna

    Volkan Akkuş ne içiyorsan ben de istiyorum, iyi kafa yapıyor belli :)

 3. Hadi bakalım heyecanla bekliyorum perşembeyi :)

 4. Ülkemiz adına böyle atılımları görmek gurur verici. Her zaman mevcutla yetinmeyip daha iyisini başarabileceğimize inanmalıyız. Sürekli bir adım daha öteye taşımayı başarıyorlar. Atatürk yazısı zaten kendine hayran bıraktı, tebrikler.

 5. Video yu perşembe günü yayınlayacaksanız, bugun bu haberi vermenin manası nedir?

 6. Hayatında bir kişiye maaş vermemiş, kdv ödememiş, işletme işletmeyen insanların bu harcamaları şirketin (ve dolayısıyla kendi) kasasından yapmasının ne kadar önemli ve büyük bir iş olduğunu anlamasını beklememek gerek. Eleştirmek yapıcı olduğu sürece karşı tarafa ve çevreye faydalı olur. Yoksa o eleştiri çöp eleştiridir. Bu değişiklikler en azından çalışanları mutlu etse bile amacına ulaşır.

  1. Steamboat Steamboat

   Türkiye'de herkes her gün KDV öder. Hiç değilse ekmek ya da su alırken. KDVyi tüketici öder, işletmeci değil.

 7. Nevzat Aydın 'ın hep ters biri olduğunu düşünmüşümdür, ama böyle şeyler yapınca, içinde iyi kalpli biri olduğunu düşünüyorum :) Tebrik ederim.

 8. iyi güzel, bir çok sosyal etkinlik ve dinlenme alanı var da, çalışanlar mesai saatinde hadi ben biraz kestireyim deyince yöneticisi nasıl bir gözle bakar ona ya da izin verir mi? Mesai saati dışında kullanır olayına da pek katılmıyorum zaten çalışan iş psikolojisinden kurtulmak için kendi sosyal hayatını yaşamak için orada durmayacaktır, mesai saati dışında.

  1. Benzer soruları sormuşuz...

 9. Sektörde çalışanlar varsa merakımdan soruyorum. Ofisi Google, Facebook ya da silikon vadisinden herhangi bir teknoloji şirketiyle yarışacak derecede yapmak herşey midir? Polemik yaratmak için sormuyorum. Yönetici zihniyeti bu tür şirketlerde de TÜRK stili olmuyor mu? Açıkçası ben mesai içinde bilardo oynayan, kafeye takılan vs. çalışan türünün ülkemizde en KLAS teknoloji şirketi bile olsa patronlar tarafından hoş karşılanmayacağını düşünüyorum. Ne dersiniz?

 10. futbol, müzik, seyahat farklı yönleri var zagortenayın

 11. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

  Çok renkli güzel olmuş ama, o hamakta yatıp gözlerinizi kapatmanıza kimse izin vermez. Nevzat Bey uyku odalarından bahsetmişti. İşte bu mükemmel olur, ama videoda göremedim. Sandalyeler iyi güzel pahalı ama 2 masa arasındaki mesafe yok denecek kadar az. Herkes yanyana, dümdüz. Ben hala en keyifli çalışma ortamının Markafoni nin deri fabrikasından bozma eski binası olduğunu düşünüyorum. İkinci sıramda Netaş gelir. herkesin L şeklinde geniş masaları vardır.

 12. Süleyman Süleyman

  ne üretiyosun diye bişey sormuş abinin biri. yani kabaca abartmayın bi cacık değil demek istiyor. bişey ürrtilmeyen bu platforma almanlar 589 milyon$ verdi aldı. şirkette satılan bu rakamdan 27 milyon dolarını personeline dağıttı. alın size üretim.

  1. Steamboat Steamboat

   Urettiği şey için değil, devasa dominant pazar payı için o para verildi. YS için üretilen teknolojinin 589M olduğuna gerçekten inandınız mı?

 13. Pamir Dörtyol Pamir Dörtyol

  Yerli olması sevindirici-idi. Velhasıl sonuçta Nevzat Bey getirdi kurdu tebrik ederiz. Fakat restoranlar adına konuşacağım yüksek komisyonlarla buralara kadar gelip bir başarı öyküsü gibi lanse etmek traji komiktir. Restoranların gerçek anlamda ortağıdır bunu kullanıcılar bilmez bilmemeside normal. Uzun yıllardır yemeksepeti kullanıcısıyım ve bir çok eşim dostum restorancı sistem harika ama bu kadar komisyonlar çok fazla.. ortak olmanın bi anlamı yok. Mecburen mecburen mecburen mecburen mecburiyetten;)

 14. Çağatay Çağatay

  Ulan çok güzel be çokkkk :)

 15. Emin Gaffar Emin Gaffar

  Adam yapmış, müşterisi de var. Muhtemelen eleştirenler de giriyor oradan yemek ısmarlıyor. Gayet te güzel bir hizmet veriyor. Üretmiyormuş...Üretim ne peki? Farzedelim Mercedes arabayı siz üretiyorsunuz, peki Mercedes insanoğlunun gerçekten de ihtiyacı mı? Somut mal olması neyi değiştiriyor? Bu girişimler de insanların talep ettigi bir servisi satıyor işte. Gerçek anlamda ihtiyaç mı diye sorarsanız, hayır bence değil..Ama gerçek ihtiyaçlarımızın sayısı o kadar az ki şu üretim düzeninde. Ayrıca alan razı satan razı, bir sürü insan da ekmek yiyor oradan.

 16. Mustafa Çağlar Mustafa Çağlar

  Yemek Sepeti güzel bir uygulama sahibi de iyi bir Ceo. Önce ülkemize kazandıralan değerleri yerden yere değil de geliştirmek için eleştiri yapalım. Buyrun siz yapın yapabiliyorsunuz. Bakın ben yapa100 bin dolara kurulup 500 milyon dolara giden bir şirket var mı Türkiye'de. Hepsiburada yı bile operasyon maliyetlerinden dolayı almıyorlar.