E-ticaretin ötesinde perakendenin dijital dönüşümü ve fazlası Webrazzi E-Ticaret 2018'de olacak
E-Ticaret

E-ticaretin ötesinde perakendenin dijital dönüşümü ve fazlası Webrazzi E-Ticaret 2018'de olacak

2018'in ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2018 için geri sayıma başladık. 7 Mart Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenlenecek Webrazzi E-Ticaret 2018'de, tüm gün boyunca sadece e-ticareti değil, perakendede yaşanan dijital dönüşümü de konuşacağız.

Online ve fiziksel perakendenin birbirinden ayrı düşünülemediği bugünlerde, Alibaba, Amazon, eBay  gibi e-ticaret devleri fiziksel pazarda genişlemeye devam ederken, dağıtım odağında Parcel‘i, satın almanın haricinde Uber’le de anlaşma yapan Wal-mart gibi perakende markaları da e-ticaret konusunda daha fazla söz sahibi olma konusunda iddialı.

Ülkemizdeki perakende ve e-ticaret şirketlerinin yatırımları ne seviyede ve 2018'de hangi yenilikleri duyacağız konusunu ise Webrazzi E-Ticaret 2018'de ele alacağız.

Yenilikçi çözümler sunan girişimler sahnede

Webrazzi sahnesinde alıştığınız girişim sunumları, Webrazzi E-Ticaret 2018'de de devam ediyor. E-ticaret odağında çözümleri ile iş dünyasını kolaylaştıran birçok girişime bu seneki konferansımızda da fazlasıyla yer vereceğiz. Her geçen gün gelişmeye devam eden e-ticaret girişimlerinden dikkat çekenler sahnede olacak.

Geçtiğimiz sene 600'den fazla katılımcıyı ağırladığımız ve birçok e-ticaret girişiminin sahne aldığı Webrazzi E-Ticaret 2017 etkinliğinde neler konuşulduğunu aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Modadan market alışverişine birbirinden farklı dikeyler sahnede olacak

Webrazzi E-Ticaret 2018'de, özellikle her dönem büyümesi ile dikkat çeken moda dikeyini, kullanıcısı her geçen gün artan online market alışverişini, e-ticaretin vazgeçilemezi anında teslimi, FMCG'nin e-ticaret beklentisi gibi e-ticaretin gidişatını belirleyen birçok konuyu yetkili kişilerin ağzından dinleyeceğiz.

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı için bilet almak isterseniz buraya, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
  1. Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
    Yorum Yazmak için Giriş Yap
Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri