Kişiye özel personel servisi uygulaması: Ring Servis
Mobil

Kişiye özel personel servisi uygulaması: Ring Servis

İşine giderken toplu taşıma kullanmak istemeyen kullanıcıların imdadına yetişen Ring Servis, kişiye özel personel servisi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yaklaşık 2,5 yıl önce Hakan Yaralı ve Uğur Uygun tarafından tasarlanan Ring Servis, bir yazılım ajansı arayıcılığı ile geliştirildi.

1 yıllık tasarım ve geliştirme sürecinin ardından yatırım arayışına giren Ring Servis, ülkemizde kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunan TUREX firmasının desteğini arkasına aldı. Çalıştığı şirketlerden servis hizmeti almayan kullanıcılara ulaşmayı hedefleyen Ring Servis, toplamda 14 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor.

2 bin araç sistemde

Güvenlik konusuna oldukça önem veren Ring Servis, araçlarının hepsini GPS sistemi ile 7/24 takip ediyor. Araçları için tüm yasal belgelere de sahip olan Ring Servis, tüm şoför kadrosunu gerekli testlerden geçiyor. TUREX'in de desteği ile birlikte güçlü bir  altyapı ve operasyon desteği sunan uygulamada 2 bin araç sisteme dahil.

Ring Servis uygulamasının oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu da ekleyelim. Uygulamayı kullanmak için giriş yaptıktan sonra konumunuzu ve servisi kullanmak istediğini saati seçtikten sonra işlemi onaylamanız yeterli. Ücretlendirilmenin ise kullanıcıların belirledikleri güzergah üzerinden toplam kat edecekleri mesafeye göre sistem tarafından otomatik olarak belirlendiğini de ekleyelim.

iOS, Android ve masaüstünde çalışabiliyor

Hem iOS hem de Android platformu için ücretsiz olarak kullanıma sunulan Ring Servis, ülkemizde Volt Lines ve BiSerwis gibi rakiplere sahip. Mobil uygulamaların yanı sıra masaüstünden de kullanılabilen Ring Servis, kullanıcı dostu tasarımı ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Sadece bireysel kullanıcıların değil kurumların kullanımı için de başarılı bir alternatif olan Ring servis, hizmet alan kurumlara bu giderlerinin tamamını vergiden düşme olanağı sunuyor. Hem kullanılan araç sayısını azaltarak trafiği rahatlatmak hem de ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan insanlara başarılı bir çözüm sunmak için yola çıkan Ring Servis, hizmetini aylık periyotlar halinde satıyor.

Yorumlar (7)
 1. Hamza Hamza

  uygulamayı sadece 8kişi indirmiş ve google aramalarda kendi kelimesinde yok!

  güven bulamadım...

  1. Yavuz Dönmez Yavuz Dönmez

   Hamza Bey Selamlar

   İlginize teşekkür ederiz. Google aramalarında RingServis olarak arattığınızda ilk sırada bulunmaktayız. App Store ve Play Store da henüz yerini almışken pazarlama B2B start almıştır. İlk fırsatta sizlere de hizmet verebilmek ümidi ile... Saygılarımızla

  2. Yavuz Bey

   sizlere mail atıyoruz cevap yok. sistem üzerinde bir çağrı merkezi numaranız yok. Hedef kitleniz olan bizlerle nasıl iletişim kuruyorsunuz merak ediyorum.

 2. Emrah Bercin Emrah Bercin

  ''vergiden dusme'' diye bir kavram yoktur ! olsa olsa gider yazilir.

 3. Sedat Sedat

  Gayet güzel bir fikir, tebrik ederim.

 4. Mehmet Mehmet

  Gayet güzel düşünülmüş bir uygulama. Sektörden birisi olarak yapmış olduğunuz uygulamayı gayet yerinde buluyorum. Başarılar dilerim.

 5. Bu konuda o kadar girişim geldi geçti ki.. Biriniz yapın artık doğru dürüst şu işi, özellikle istanbul'da binlerce insan otobüslerde eziyet çekiyor, potansiyeli o kadar yüksek ki.. yalnız bu işi yapacak girişimin iyi bir yatırım ve reklam bütçesi şart.. özellikle otobüs duraklarına bastınız mı 1-2 hafta havuz birikir ve başlar servisler.. aksi halde google seo adwords haber tweet bilmem ne ile olmaz bu işler.. merkezi tüm otobüs duraklarına basın minimum 1 hafta.. neyse kolaylıklar diliyorum.