Kişiye özel personel servisi uygulaması: Ring Servis

Kişiye özel personel servisi uygulaması: Ring Servis

İşine giderken toplu taşıma kullanmak istemeyen kullanıcıların imdadına yetişen Ring Servis, kişiye özel personel servisi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yaklaşık 2,5 yıl önce Hakan Yaralı ve Uğur Uygun tarafından tasarlanan Ring Servis, bir yazılım ajansı arayıcılığı ile geliştirildi.

1 yıllık tasarım ve geliştirme sürecinin ardından yatırım arayışına giren Ring Servis, ülkemizde kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunan TUREX firmasının desteğini arkasına aldı. Çalıştığı şirketlerden servis hizmeti almayan kullanıcılara ulaşmayı hedefleyen Ring Servis, toplamda 14 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor.

2 bin araç sistemde

Güvenlik konusuna oldukça önem veren Ring Servis, araçlarının hepsini GPS sistemi ile 7/24 takip ediyor. Araçları için tüm yasal belgelere de sahip olan Ring Servis, tüm şoför kadrosunu gerekli testlerden geçiyor. TUREX'in de desteği ile birlikte güçlü bir  altyapı ve operasyon desteği sunan uygulamada 2 bin araç sisteme dahil.

Ring Servis uygulamasının oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu da ekleyelim. Uygulamayı kullanmak için giriş yaptıktan sonra konumunuzu ve servisi kullanmak istediğini saati seçtikten sonra işlemi onaylamanız yeterli. Ücretlendirilmenin ise kullanıcıların belirledikleri güzergah üzerinden toplam kat edecekleri mesafeye göre sistem tarafından otomatik olarak belirlendiğini de ekleyelim.

iOS, Android ve masaüstünde çalışabiliyor

Hem iOS hem de Android platformu için ücretsiz olarak kullanıma sunulan Ring Servis, ülkemizde Volt Lines ve BiSerwis gibi rakiplere sahip. Mobil uygulamaların yanı sıra masaüstünden de kullanılabilen Ring Servis, kullanıcı dostu tasarımı ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Sadece bireysel kullanıcıların değil kurumların kullanımı için de başarılı bir alternatif olan Ring servis, hizmet alan kurumlara bu giderlerinin tamamını vergiden düşme olanağı sunuyor. Hem kullanılan araç sayısını azaltarak trafiği rahatlatmak hem de ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan insanlara başarılı bir çözüm sunmak için yola çıkan Ring Servis, hizmetini aylık periyotlar halinde satıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.