Netmarble'ın rol yapma oyunu Lineage 2: Revolution, 54 ülkede kullanıma sunuldu
Mobil

Netmarble'ın rol yapma oyunu Lineage 2: Revolution, 54 ülkede kullanıma sunuldu

Asya’nın en hızlı büyüyen oyun şirketleriden olan ve ülkemizde de faaliyet gösteren Netmarble, yeni rol yapma oyunu olan Lineage 2: Revolution ile karşımızda. Henüz piyasaya sürülmeden 1,5 milyon ön kayıt alan Lineage 2: Revolution, ülkemiz de dahi olmak üzere 54 ülkede kullanıma sunuldu.

Geçtiğimiz yıl Güney Kore’de yayınlanan Lineage 2: Revolution, Google Play ve App Store’da 11 Asya bölgesinde en çok kazandıran oyun olmayı başarmıştı. Ağustos ayında Japonya’da yayınlanan Lineage 2: Revolution, App Store’da 18 saat içinde en çok kazandıran oyun da oldu.

Kuzey Amerika’da ise en büyük ölçekli çok oyunculu mobil oyun olan Lineage 2: Revolution, MMORPG türünde bir oyun. Çevrimiçi PC oyunu olan Lineage 2 oyununun mobil versiyonu olarak karşımıza çıkan Lineage 2: Revolution, PC versiyondaki tüm özellikleri mobil platformlara taşımayı başarıyor.

Akınlar, kale kuşatmaları ve daha fazlası

Açık alanlar, akınlar, 200 oyunculu kale kuşatmaları, karakter tasarım özellikleri ve sınıfları gibi özellikler sunan Lineage 2: Revolution, gerçek zamanlı 3’e 3, 5’e 5, 20’ye 20 ve 50’ye 50 PvP savaşları yapma imkanı sunuyor. Netmarble Games’in Chief Global Officer’ı Seungwon Lee yaptığı açıklamalarda Lineage 2: Revolution oyununun gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunulan Lineage 2: Revolution'ın yaklaşık 1,28 GB büyüklüğünde olduğunu da ekleyelim. Dilerseniz Lineage 2: Revolution oyununu hem Android hem de iOS platformlar için buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
  1. Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
    Yorum Yazmak için Giriş Yap
Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri