SPONSORLU

Hackathon City İstanbul: Ulaşımın Geleceğini Kodla!

Hackathon City İstanbul: Ulaşımın Geleceğini Kodla!

Ulaşımı, güvenli, kolay, sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojilerin entegrasyonu ile tasarlama hedefiyle yola çıkan Hackathon City İstanbul, Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı bünyesinde bu yıl ilk kez gerçekleşiyor.

Bu şehir hepimizin! Sen de bulunduğun şehre bir çözüm getirmek istiyorsan, her gün yolda giderken, trafikte beklerken, toplu ulaşım kullanırken, aracını park ederken, keşke bu şöyle olsaydı diyorsan! Bu Hackathon tam sana göre. Bulduğun çözümler ile şehrine hayat ver!

Kamu Sektörünün İlk Hackathon’u Transist 2017’de

Hackathon City İstanbul ile;

  • Hizmet kalitesini geliştirmek,
  • Yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamak,
  • Uygulama geliştirmek,

için kitlesel inovasyonu kullanarak proje ve yazılımların oluşturulması amaçlanıyor.

Dereceye Giren Adaylar Ödüllendirilecek

Yarışma sonunda 1.ye 7500 TL; 2.ye 5.000 TL ve 3.ye 2500 TL para ödülü verilirken, jüri tarafından değerlendirilern adaylar, projelerini hayata geçirme fırsatı edinecekler.

Hackathon City İstanbul Başvurusu için; hackathoncity.istanbul

Yarışma sürecinde Entegre ve Akıllı Toplu Ulaşım, Kullanıcı Dostu Mobil Uygulamalar, Geleceğin Toplu Taşıma Uygulamaları Paylaşım Ekonomisi, Güvenli Toplu Ulaşım Akıllı Ödeme Sistemleri ve Fiyatlandırma, Dijital Yolculuk, Mobilite deneyimini iyileştirecek ve verimliliği artıracak yaratıcı çözümlerini bekliyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve Türk Hava Yolları işbirliğiyle gerçekleştirilen Hackathon City İstanbul’a katılıp, geleceğe yön verenlerden olmak istiyorsan; http://hackathoncity.istanbul

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.