n11’den toptan alışverişler için yeni e-ticaret platformu: n11pro.com
Arama
E-Ticaret

n11’den toptan alışverişler için yeni e-ticaret platformu: n11pro.com

Ülkemizin en önemli e-ticaret sitelerinden olan n11.com, yeni markası ile toptan alım satım pazarına giriyor. Sessiz sedası n11pro.com, platformunu devreye alan n11, n11pro ile toptan alımsatım yapabileceğiniz, şirketleri tek bir çatı altında toplayan geniş kapsamlı toptan e-ticaret platformu sunuyor.

Hatırlatmak gerekirse n11.com‘un ortağı olan Güney Koreli SK Planet’ın Türkiye’den çekilmeye hazırlandığı iddia edilmiş sonrasında ise bu iddialar SK Planet tarafından reddedilmişti. Toptan alım-satım yaparak kullanıcılarına hızla büyüme imkanı sunacak olan n11pro, ara mamulden hammaddeye, yedek parçadan kozmetiğe kadar ihtiyacınız olan her ürüne erişim sağlıyor.

Toptan alım-satım için yeni alternatif

Şirketler için toptan alışveriş platformu olan n11pro, ürünlere kolay erişim, zengin ödeme seçenekleri, ekonomik çözümler, ve nakliye seçenekleri gibi önemli avantajlar sağlıyor. Aynı anda hem toptan alım hem de toptan satış yapmaya da imkan sunan n11pro, çoklu kredi kartı, taksit, vadeli ödeme, EFT ve havale gibi birçok farklı ödeme seçeneğine sahip.

Dileyen kullanıcılar vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri, şirket kuruluş ticaret sicil gazetesi fotokopisi ve son 6 aya ait güncel faaliyet belgesi ile n11pro.com’a üye olabilirler. n11.com’un sahip olduğu e-ticaret deneyimine güvenen n11pro.com, internetten toptan alım-satım yapmak isteyen kullanıcılar için başarılı bir alternatif olacak gibi görünüyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (4)
 1. Kubilay dedi ki:

  Güzel düşünülmüş, mantıklı bir hareket. Tebrikler.

 2. kenanck dedi ki:

  Duyurdukları mevcut komisyon oranları ve ödeme vadeleriyle, başarılı olma ihtimalleri çok az. Toptan satışlarda, firmaların kar oranının çok düşük olduğunu biliyorlar, ama bu durumu dikkate almamışlar. Buradan toptan alınacak ürünlerin, piyasadaki toptan fiyatlara göre fazlasıyla pahalı kalacağı kesin.

 3. Ali Eryilmaz dedi ki:

  Bügün günümüzde maliyetler artmakta uçak bileti konaklama yeme içme yorgunluk arti işinden uzaklaşma sayahat riski kargo ücretlerinin artmasi aldiklari komusyanu az dir tebrikler diyorum

 4. Hamide yaman dedi ki:

  Çok güzel bi sitesi ve cok ta alış veriş yapıyorum

Bir Yorum Yazın