1 alana 1 bedava teklifler sunan girişim: Kuponsa

Farklı kategorilerde 1 alana 1 bedava şeklinde teklifler sunan Kuponsa, alıştığımız fırsat sitelerinden çok daha farklı bir çözüm sunuyor. 
1 alana 1 bedava teklifler sunan girişim: Kuponsa

Farklı kategorilerde 1 alana 1 bedava şeklinde teklifler sunan Kuponsa, alıştığımız fırsat sitelerinden çok daha farklı bir çözüm sunuyor. Sadak Choudhury, Kuda Muguti, Anthony Smith ve Ramazan Arıtürk tarafından 2015 yılında kurulan Kuponsa, 3 ülkeye yayılan kalabalık bir ekibe sahip.

İngiltere, Türkiye ve Hindistan'da ofislere sahip olan Kuponsa, toplamda 25 kişilik oldukça büyük bir ekibe sahip. Girişimin operasyon ekibi İstanbul'da bulunurken, uygulamanın ve sitesinin yazılım kısmı ise Hindistan ofisi tarafından yönetiliyor. Yaklaşık 1 yıl içinde geliştirilen Kuponsa, hem iOS hem de Android platformlarında mevcut durumda. Kuponsa teklifleri web sitesi arayıcılığıyla görüntülenebiliyor fakat kupon kullanımlarının sadece mobil uygulama üzerinden gerçekleştirildiğini ekleyelim.

4 kategoride yüzlerce teklif

Otel, restoren ve kafe, Spa ve güzellik, aktivite ve eğlence olmak üzere 4 farklı kategoride yüzlerce teklif sunan Kuponsa, bir ürün ya da hizmet aldığınızda onun aynısını ya da benzerini size hediye ediyor. Oldukça zengin bir teklif yelpazesine sahip olan Kupansa, ana yemek, tatlı ve kahveden tutun da konaklama, spa masajı, fotoğrafçılık ve dil eğitimi gibi farklı alanlarda da teklifler sunuyor.

Kısacası 1 alana 1 bedava teklifler sunun Kuponsa'yla bir tatlı alırsanız ikinci tatlınız bedava oluyor. Tabii ki Kuponsa'nın ücretsiz bir servis olmadığını da ekleyelim. Altın ve gümüş olmak üzere iki farklı yıllık üyelik paketine sahip olan Kuponsa, altın üyelik için 99, gümüş üyelik için ise 69 TL talep ediyor.

Altın üyelik ile gümüş üyelik arasındaki tek farkın Otel kategorisindeki teklifler olduğunu da ekleyelim. Gümüş üyeler restoran ve kafe, Spa ve güzellik, aktivite ve eğlence kategorilerindeki fırsatlara ulaşabilirken, altın üyeler bu kategorilere ek olarak otel tekliflerine de ulaşabiliyor.

Yurt dışında pek çok rakibi olsa da Türkiye'de doğrudan bir rakibe sahip olmayan Kuponsa, şu an için 2 bin 500'den fazla kullanıcıya sahip. 230'dan fazla işletme ile anlaşmalı olan girişim toplamda 850'yi aşkın teklif sunuyor. Anlaşmalı işletmelerini özenle seçen Kuponsa'nın ana amacı, üye işletmelerine farklı ve etkili bir pazarlama kanalı sunarak onlara yeni müşteriler kazandırmak.

Webrazzi okuyucularına özel indirim

Şu an için sadece İstanbul'da hizmet veren Kuponsa, ilk etapta ülkemizin diğer büyük şehirlerine sonrasında ise İngiltere, Hindistan ve Suudi Arabistan’a açılmayı hedefliyor. Son olarak ise ABD, Afrika ve Avustralya'ya açılmayı planlayan Kuponsa, bugüne kadar yaklaşık 500 bin dolar yatırım almayı da başardı.

Önümüzdeki 1 yıl içinde Türkiye'de 100 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Kuponsa'nın Webrazzi kullanıcılarına özel bir indirim yapacağını da ekleyelim. Hem altın hem de gümüş paketler için ilk 1000 Webrazzi okuyucusuna indirim uygulayacak olan Kuponsa, altın paketi 99 TL yerine 69 TL'ye, gümüş paket ise 69 TL yerine 49 TL'ye sunacak. Altın üyelik için WBZ2017, gümüş üyelik için ise WBR2017 kodunu kullanabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.