Atina.io girişimlere özel proje yönetim aracıyla küresel başarı hedefliyor

Atina.io girişimlere özel proje yönetim aracıyla küresel başarı hedefliyor

Girişimler için proje yönetim aracı olarak karşımıza çıkan yerli Atina.io, yarın açık beta sürecine geçiş yapıyor. Girişimler için kişiselleştirilebilir bir proje yönetim deneyimi sunan Atina.io, yaklaşık 1 ay süren Alpha sürecinde hem ülkemizden hem de ABD'den 200'ü aşkın kullanıcıya ulaştı.

Alptekin Can ve Enes Uz tarafından geçtiğimiz Mayıs ayında kurulan Atina.io, 5 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Yaklaşık 5 ay içinde geliştirilen Atina.io, popüler proje yönetim aracı olan DaPulse'a benzer bir çözüm sunuyor. Alpha sürecinde 100'den fazla proje tamamlanmasına yardımcı olan Atina.io yazılımı içinde 2 binden fazla görev yerine getirildi.

Haftalık görevler, proje planlama ve daha fazlası

Projelerin yanı sıra görevler oluşturulmasına imkan tanıyan Atina.io, oluşturulan görevlerin durum güncellemelerini de detaylı bir şekilde takip edebiliyor. Takım görevleri oluşturma, satış süreçlerini izleme, proje planlama, işe alım süreçlerini takip etme ve içerik takvimi oluşturma gibi özellikler sunan Atina.io, haftalık görevler oluşturma imkanı da sunuyor.

Global olarak oldukça önemli rakiplere sahip olan Atina.io, görevlere değil de süreç ve durum yönetimine odaklanarak rakiplerinin önüne geçiyor. Beyaz renginin hakim olduğu sade bir tasarıma sahip olan proje yönetim aracı, kullanıcı dostu bir deneyim vadediyor.

Önümüzdeki 6 ay içinde ABD'de 10 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Atina.io, özellikle girişimleri hedefliyor. Şu an için sadece İngilizce dil desteği sunan Atina.io yakın zamanda Türkçe dil desteğine de kavuşacak. Bugüne kadar herhangi bir yatırım almayan Atina.io'nun gelir modeli ise Premium üyelikler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.