Cem Yılmaz Webrazzi Summit 2017'de!
Etkinlikler

Cem Yılmaz Webrazzi Summit 2017'de!

Türkiye'nin en etkili teknoloji ve internet konferansı Webrazzi Summit için geri sayım sürüyor. 18 Ekim'e kadar gelişmelerini duyurmaya devam edeceğimiz Webrazzi Summit'e bu sene çok değerli bir konuk katılıyor olacak. İş Bankası'nın marka yüzü olan Cem Yılmaz, kampanya ile ilgili konuşmak üzere Webrazzi Summit'te bizlerle birlikte olacak.

Türkiye'nin en yetenekli sanatçılarından biri ve tartışmasız en çok güldüren komedyeni Cem Yılmaz, Webrazzi Summit 2017'de girişimcilik yarışmamız Webrazzi Arena'dan hemen sonra saat 18:00'de bizlerle birlikte olup Tribal Worldwide ve İş Bankası yöneticileri ile birlikte bu önemli kampanyanın detaylarını bizlerle paylaşacak.

Eğer kaçırdıysanız, kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan Webrazzi Summit 2017’nin ilk tur konuşmacılarını göz atmanızı tavsiye ederim. Webrazzi Summit 2017 hakkındaki tüm bilgilere summit.webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (3)
  1. Bu yıl Orkut Işıtmak, Ruhi Çenet vb. youtuberların Cem Yılmaz gibi sanatçıların da olması webrazzi summite farklı bir hava katacaktır. Küçük, Orta ölçekli kobiler, kendi imkanları ile şirketlerini kuran girişimci hikayelerini de görmek güzel olacak. Tebrikler..

  2. Teknoloji anlamında çok katkısı olmasa da webrazzi summit'in değerini yükseltecek ve neşe katacak güzel bir davetli. Tebrikler webrazzi.

  3. Memati Memati

    ye popularitem ye