Snapchat altıncı yılında gökyüzü filtreleri ve 3D Bitmojiler ile gündeme geliyor

Snapchat altıncı yılında gökyüzü filtreleri ve 3D Bitmojiler ile gündeme geliyor

Geçtiğimiz günlerde 3D Bitmojileri piyasaya süren Snapchat, aldığı sonuçlardan memnun olmalı ki; uygulamaya daha fazla 3D Bitmoji ekledi. 6 yıldır özgünlüğü ile kendinden söz ettiren Snapchat'in kendini yenileme konusunda attığı adımlar 3D bitmojilerle de sınırlı değil.

"Gökyüzü Filtreleri" isimli yepyeni bir filtre seti ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Normal filtrelerden farklı olarak gökyüzü filtreleri, fotoğraflarınızda yer alan gökyüzünü algılıyor. Bu algılama işleminden sonra ise sunduğu birbirinden farklı efektlerle gökyüzünü süslemenizi sağlıyor.

Henüz Instagram tarafından kopyalanmayan 3D bitmojiler ise Snapchat kullanıcılarını uygulama içinde tutacak nitelikte! Gerçek dünya ile arttırılmış gerçekliği bir araya getiren 3D bitmojilere eklenen yeni set ise Snapchat kullanıcılarının gündemini bir süre daha meşgul edecek. Zira 3D bitmojiler, sadece arttırılmış gerçekliği kameraya yansıtmıyor aynı zamanda değişen boyutları ve tepkileriyle adeta kullanıcılar ile etkileşime giriyor.

Bugün, bir süredir Instagram ve Facebook ile yaşam savaşı veren Snapchat'in doğumgünü! Bir süredir mali problemlerle ve düşen hisseleriyle mücadele eden Snapchat'e bir iyilik yapın, 3D Bitmojilerin ve Gökyüzü Filtrelerinin şerefine uygulamada biraz takılın! Henüz yeni 3D Bitmojiler ve Gökyüzü Filtreleri ülkemizde aktif olmamış olabilir. Yine de Snapchat doğum gününde biraz olsun mutlu olmayı hak ediyor. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.