Kiralık evler için anahtar çözümü: Keybot
Girişim

Kiralık evler için anahtar çözümü: Keybot

Workup by Türkiye İş Bankası katkılarıyla sunduğumuz TechCrunch Disrupt San Francisco etkinliğinde öne çıkan girişimlerden biri de nesnelerin interneti alanında faaliyet gösteren KEYBOT oldu. Girişimin kurucu ortağı Divyesh Panchal, kiralamalar odağında nasıl bir fayda sunduklarını anlattı.

Yorumlar (2)
  1. Şahsi olarak rahatsız olduğum bir durum var. Merve'nin konuşması, sunumları ile ilgili. Neden sallanıyor konuşurken? Neden sürekli "ıııı" "ıııIIIııı" "ıııIIII" diyor? Çok yavaş konuşuyor. Başlarda dedim, heralde yurtdışında çok kalmış ondan böyle, ama bakıyorum İngilizce konuşurkende aynı durum var. Kişisel ricam, röportaj konusunda biraz kendisini geliştirebilir mi? İnanın bir an geliyor videoyu kapamak istiyorum.

    Diğer yandan sevdiğimiz bir yazardır kendisi. Analizleri, yazıları okunmalıdır. Ama bu röportaj işine devam edecekse biraz daha hızlı konuşması tavsiye edilir.

    Teşekkürler.

  2. Mete Bey'e katılıyorum, önceden biraz hazırlık problemi çözebilir. Sanıyorum kısa bir türkçe çeviri yerine altyazı koymak daha doğru, biraz editörlerinizi uğraştırır ama en çok yarım saatte hallolabilecek bir şey.